Het is heel simpel: de TV uitzendingen zijn gesoaped, geknipt, geplakt, ge-edit en verschrikkelijk uit hun verband gerukt..
Zelfs al kijk je maar af en toe naar BB op internet, dan zie je dat het verhaal wat veronica uitzend niet klopt/nauwelijks klopt met de werkelijkheid..
Het beste voorbeeld is dus Martin en het bart-is-homo-verhaal... Waarom laten ze pas NA de telefoon-polls het stuk dat bart en martin en de rest het uitpraten zien?
Puur voor de kijkzijvers..
Het gebeurt niet vaak, maar in dit geval is "real-life" spannender dan de TV
Even dit. Je bent nu onder vrienden (volgens Martin is een ieder die je 60 sec. kent een vriend) Dus hier kon je het maken. Maar straks in de grote boze wereld vertel noooooooooooooooooooit meer dat je Veronica leuk vindt.
Je vriend(in) loopt weg en schrijft een boek over je sexuele tekortkomingen. Je baas schopt je buiten. Wij verkopen boeken met daarin bewaarde berichten van dit bulletin board (Microsoft methode die werkt). Je eigen hond piest tegen je aan. Dwangarbeid op één van onze wonderschone eilanden. En last but not least een avond uit met Willem Alexander. Zelfs Argentijnse schone gaat op een duitse bank in Amerika werken na een avondje met onze blonde held.
U zeit gewaarschuwd!!!
Greetz,
Psycho
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |