Ik hou van lappen tekst, ik lees dan ook heel snelquote:Op donderdag 22 februari 2007 17:46 schreef Gert het volgende:
[..]
Nee, ze wilden er hier ook al een topic over openen. Dat soort lappen tekst lees ik wel als ik zin heb in een boek. Van iemand die ook echt kan schrijven.
Gefeli ! Je bent de enige in Nederland die die streams beluistert, je zult geen last van bufferend geluid hebben....quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:49 schreef Gigageil het volgende:
Hoewel ik altijd graag naar DJ's sta te kijken op eender welk Feest dan ook, heb ik nu de neiging om de streams waar Braaaaiin staat uit te sloven, te draaien met zijn rattekop en aan knoppen staat te schuiven en draaien wat helemaal nergens op slaat, uit te zetten.
Nou nog een beetje Neder-HipHop en de ergenis is weer compleet......![]()
![]()
![]()
We mogen meedoen!quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:51 schreef jakees het volgende:
Zullen we meelingoen?
quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:47 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet heb je in Europa alleen de ELISA, IFA en PCR tests, en het resultaat van die tests heb je pas na 1-2 weken. Van een test die na een half uur een "betrouwbaar" resultaat geeft heb ik nog nooit gehoord.
Nou dat zal dan een feest worden, als vanavond bij de stemming iédereen de streams aanzet.quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:53 schreef Kinga het volgende:
17:11 - Trouwe streamkijkers! Let op!
Wij proberen jullie van het beste beeld te voorzien, maar in verband met wat problemen bij Versatel, Surfnet en Planet kunnen er wat haperingen zijn op de livestreams. Dit probleem wordt zo spoedig mogelijk verholpen, maar tot die tijd vragen we om je begrip. Volg gewoon alles op de site en dan zorgen wij ervoor dat je niks mist!
Dus toch.
Ik vraag me af of het luktquote:Op donderdag 22 februari 2007 17:55 schreef Peter6000 het volgende:
Amanda gaat nu naar Brian, om te praten over het wegstemmen van Natasia.
nee ik denk het niet, maar denk wel dat brain en zdngmw een pest hekel aan haar krijgen omdat ze meegaat.quote:
We hebben nu een nieuwe regering heb ik begrepen. Daarom was de kabel misschien veel gebruikt door mensen die zich daarmee bezig hielden en werd er dus veel gebruik van internet.quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:51 schreef uniekhoorn het volgende:
Heerlijk trouwens dat de streams het weer doen!!!! Een ergenis minder iig!
macho p u t j equote:Op donderdag 22 februari 2007 17:54 schreef Sug4r het volgende:
eikel b r a i n
Kans is klein, maar wellicht dat Amanda hem over de streep kan trekken.....(No pun intended)quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:55 schreef Peter6000 het volgende:
Amanda gaat nu naar Brian, om te praten over het wegstemmen van Natasia.
nou..quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:57 schreef Peter6000 het volgende:
Wat is het toch een muzikaal genie.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |