Even een topic over deze laatste roddel. Weby zou Chris gedumpt hebben voor haar ex Xander de buisonje.
quote:
UIT MET CHRIS ZEEGERS! WENDY VAN DIJK EN XANDER DE BUISONJE ZIJN WEER EEN PAAR!
Niemand had het nog mogen weten, maar het is nu toch uitgelekt. Wendy van Dijk en Xander de Buisonje zijn weer een paar! En dat betekent dat de liefdesrelatie tussen de RTL-presentatrice ne Chris Zeegers voorbij is! Wendy en Xander gaan nu weer proberen de draad op te pakken, die bijna vijf jaar geleden door Wendy aan de vooravond van haar huwelijk met Xander, werd doorgeknipt toen zij er achter kwam dat Xander haar bedroog. Maar de tijd -en hun zoontje Sem (4)- lijkt de wonden geheeld te hebben...
Wie wat bewaart heeft wat! En dat geldt deze Valantijnsdag zeker voor Wendy van Dijk, want ze kan haar bruidsjurk, die zij nu bijna vijf jaar geleden achter slot en grendel hing toen zij drie dagen voor haar huwelijk met Xander de Buisonje haar aanstaande de deur uitschopte omdat ze er achter was gekomen dat hj met regelmaat vreemdging met zijn fans, weer uit de kast halen. Wendy en Xander zouden namelijk weer een paar zijn!
Wendy van Dijk heeft gebroken met Chris Zeegers om terug te keren in de armen van Xander de Buisonje, de vader van haar zoontje Sem, maar ook man die jaren door het leven ging als de nationale vreemdganger nadat hij ideale schoondochter Wendy van Dijk keer op keer bedrogen had. Maar Xander heeft zijn leven gebeterd en heeft opnieuw het hart van Wendy veroverd.
Dat de hernieuwde liefde tussen Wendy en Xander nu naar buiten komt zal zeker Wendy niet leuk vinden, want zij had haar grote geheim liever nog even voor zichzelf houden. Maar het was Prive's hoofdredacteur Evert Santegoeds die vanmorgen bij Edwin Evers op Radio 538 onthulde dat zij en Xander weer een paar zijn.
Xander zelf zal minder moeite hebben dat het nieuws nu op straat ligt. Hij liet vorige week bij diezelfde Edwin Evers doorschemeren dat hij nieuwe vriendin had en voegde er aan toe 'die jullie wel kennen'.
Niemand dacht toen nog aan Wendy, maar de tegenwoordige RTL-presentatrice was not amused over de losse opmerking van de vader van haar kind. Zij wilde liever in alle rust hun relatie een nieuwe kans geven zonder dat heel Nederland meekeek. Xander was dan ook afgelopen week bezig de geruchten dat hij een relatie zou hebben met een BN'er te ontkennen en vertelde dat het slechts een grapje was geweest.
De hernieuwde opbloeiende liefde tussen Wendy en Xander lijkt te zijn voortgekomen uit het contact dat zij bleven houden middels hun zoontje Sem. De 4-jarige is dan ook dolgelukkig dat zijn vader en moeder weer verliefd zijn.
Maar zoals gebruikelijk is er een partij die minder blij is. Chris Zeegers is namelijk de dupe geworden van de opnieuw oplaaiende gevoelens van liefde tussen Xander en Wendy. Wraakgevoelens heeft hij echter niet. Afgelopen zondag was hij nog op bezoek bij Xander om de verjaardag van Sem te vieren...
Bron:
http://zijonline.nlXander riep vorige week in shownieuws dat hij een nieuwe liefde had gevonden. Hij wilde alleen niet zeggen wie het was, maar we zouden haar wel moeten kennen.
quote:
Wendy van Dijk ontkent relatie met ex
Uitgegeven: 14 februari 2007 13:50
Laatst gewijzigd: 14 februari 2007 15:04
AMSTERDAM - Wendy van Dijk (36) heeft geen relatie met haar ex Xander de Buisonjé (33). De website Zijonline meldde woensdag dat de twee opnieuw een relatie hebben, maar de managers van Van Dijk en De Buisonjé ontkennen dit met klem, zo meldt het AD.
"Wendy is niet terug bij Xander", aldus Frank Boers, manager van Xander. "De twee hebben enkel een goede relatie vanwege het kind dat ze samen hebben."
Een woordvoerder van Wendy laat weten dat het bericht complete onzin is. "Er is niets van waar. Erg vervelend voor Wendy, want zij is nog steeds erg gelukkig met Chris Zegers."
Volgens Zijonline zou Evert Santegoeds, hoofdredacteur van Privé, aan Radio 538 onthuld hebben dat Wendy haar huidige vriend Chris zou hebben laten vallen voor Xander.
Vriendin
Xander liet vorige week nog weten dat hij een nieuwe vriendin had. "Ik ga zeker iemand een valentijnskaartje sturen dit jaar", zo liet de zanger doorschemeren. Wie de gelukkige was wilde hij niet onthullen, enkel dat het iemand is "die jullie zouden kunnen kennen".
Van Dijk en De Buisonjé gingen in 2002 uit elkaar, nadat de presentatrice had ontdekt dat de zanger meerdere keren vreemd was gegaan. Het stel stond op het punt te gaan trouwen en was al meer dan drie jaar samen. Samen hebben ze een zoontje, Sem (4).
Bron :
www.nu.nlWe zullen zien of het waar is, maar vind het een domme zet van Wendy als het zo is iig. Heb die Xander echt altijd al zo'n lul gevonden...Chris was en stuk beter