Goed dat je het zegt dan hoef ik ook niet te zoeken. Zou een lange avond worden dan.quote:Op zondag 18 februari 2007 20:49 schreef Aventura het volgende:
BBC 3 is bij mijn weten alleen te zien als je digitale tv hebt
quote:Op zondag 18 februari 2007 23:22 schreef golfer het volgende:
Zou in Nederland ook een leuk programma kunnen opleveren met o.a. tong80 in de hoofdrol.
Damn, wat was er nou mis met die man?quote:Op zondag 18 februari 2007 20:45 schreef Aventura het volgende:
Nu op BBC 3. Dit programma gaat over mensen die een raar eetpatroon hebben. Vandaag staat een man centraal die alleen maar chips en pizza eet. Erg lastig voor zijn familie en ook zijn zakelijk leven lijdt eronder.
Hij werd bv. gefilmd toen hij toch probeerde een salade te eten. Na een minuut begon hij oncontroleerbaar te kokhalzen. Een psycholoog neemt hem onder behandeling en kijkt naar de oorzaken die hebben geleid door het rare eetpatroon. Interessant programma!
Dit is een lijst met onderwerpen die de komende afleveringen behandeld worden.
Doordat hij als kind nooit aan tafel mocht zitten omdat hij zo'n moeilijke eter was en vaak met een stuk toast en boter naar boven werd gestuurd, ontwikkelde hij een patroon van gemaksvoedsel eten. In zijn geval alleen maar pizza en patat (het waren chips, geen crisps zoals ik eerder dacht).quote:Op maandag 19 februari 2007 00:04 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Damn, wat was er nou mis met die man?
Stuur hem naar Afrikaquote:De aflevering daarna over een vegetarier die geen groente lust
Dat is een ander BBC3 programma: Fat Men Can't Hunt. Ook wel gaaf, maar daarbij eten ze dus wel vlees (van zelf gedode stekelvarkens enzo).quote:Op maandag 19 februari 2007 13:03 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Stuur hem naar Afrika
Klinkt als een leuk programma met mensen die een beetje een westers luxeprobleempje hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |