Wie is plunk? plunk zit op de #filosofiechat. Zegt weinig post nog minder. Kortom een compleet onbekend en irrelevant persoon op Fok!. In #filosofiekringen is hij echter een waar fenomeen, en dat kun je de #filosofen ook niet kwalijk nemen. Geen kwaad woord over plunk, ook in dit topique niet.
Echter is het triest om te zien dat er een boel wannabees die het fijne niet weten van de heerlijkheid genaamd plunk er toch bij willen horen. Het vaste onzinkliekje van ze is weer slaapjes doen en de bikkelclub #filosofie domineert de wandelgangen van Fok!. Het is mij al zeer lang bekend dat het tofste, leukste, hunkerigste en intelligentste kliekje #filosofie is, en mede daardoor schaar ik me op sommige dagen bij hen. En bij gebrek aan de gebruikelijke

en

kliekjes hanteert iedereen maar de plunkadoratie. De meesten niet #filosofen houden er een arrogante houding op na mbt plunk. Een beetje andermans topique om zeep helpen en zich voordoen als ware plunkconnaisseur terwijl ze zelf niet eens weten over wie ze het hebben. Bah. Ga aub weer CUB'en of ToD'en maar zit niet zo opzichtig de aarsch van plunk en andere #filosofieleden te likken (
Rimmen) om erbij te horen. Want dat doe je toch niet, je zet alleen jezelf er mee voor lul. Op SunChaser na want die is wél leuk.
*But in my own way, I am king. Hail to the king baby.*