Echt?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:30 schreef Fixers het volgende:
Eén woord: ijswater
IK weet uit ervaring dat wijnetiketten na een paar uur in een bak water met flink veel ijsblokjes vanzelf boven komen drijven.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:31 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Echt?Moet ik dat maar eens proberen...
Wat naar, ik leg zulke dingen altijd in warm water omdat ik dacht dat dat het beste werktequote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:35 schreef Fixers het volgende:
[..]
IK weet uit ervaring dat wijnetiketten na een paar uur in een bak water met flink veel ijsblokjes vanzelf boven komen drijven.
Het was in dit geval de Action, maar ik vind het een geweldig plan.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:45 schreef Roltrapfee het volgende:
En @ TS: de vuige bandieten! Ik zou de etalageruiten van de winkel waar de glazen vandaan komen vol plakken met moeilijk te verwijderen stickers, probeer dat raam maar eens in een bak ijswater te leggenEat that, Blokker
![]()
Van die ultra sterke contactlijm in spuitbussen gebruiken!quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:47 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Het was in dit geval de Action, maar ik vind het een geweldig plan.
De Action. Dat zullen me dure glazen geweest zijn zeg.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:47 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Het was in dit geval de Action, maar ik vind het een geweldig plan.
Ik heb helemaal geen belang bij dure glazen want mijn vriend gooit er wekelijks eentje kapot.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:50 schreef Metal_Mart het volgende:
[..]
De Action. Dat zullen me dure glazen geweest zijn zeg.
Cheap-ass glazen kopen en dan nog ouwehoeren over stickers.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:52 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik heb helemaal geen belang bij dure glazen want mijn vriend gooit er wekelijks eentje kapot.![]()
En het zijn niet alleen cheape winkels die zulke stickers gebruiken.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:29 schreef Isegrim het volgende:
Vanmiddag heb ik een zestal mooie wijnglazen gekocht. Ze zaten in een doos, dus ik dacht: "Ha! Dan zitten er tenminste niet van die klotestickers op!". Wel dus. Van die stickers waarvan de lijm zo hardnekkig is, dat je die er zelfs na een paar uur weken in heet water, enkel met schuurmiddel en een schuurspons afkrijgt.
Klacht: waarom gebruiken winkels op glaswerk niet van de makkelijk te verwijderen stickers?
Ik heb een aantal zwarte onderhemdjes die ik standaard binnenstebuiten draag omdat de kaartjes zo jeuken (zijn niet te verwijderen zonder de naad te verneukenquote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:55 schreef Captain_Chaos het volgende:
Valt in de categorie waar ook die hinderlijke bonnetjes in de kraag van de verder zo comfortabele T-shirt onder vallen. Ik snap dat niet.
Eén van de grote vragen des levens.quote:Eerst een keurig schoon en glad glas maken. Vervolgens als finishing touch een onmogelijk te verwijderen sticker erop doen. Waarom ! ?
Ik heb ook aardig wat T-shirts met kapotte kraag. Hij móet eruit !quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:58 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik heb een aantal zwarte onderhemdjes die ik standaard binnenstebuiten draag omdat de kaartjes zo jeuken (zijn niet te verwijderen zonder de naad te verneuken).
[..]
Eén van de grote vragen des levens.
Das inderdaad fijn maar soms gaan ze eraf bij een paar keer wassen en nu weet ik van een paar dingen niet zeker of ze in de droger mogen.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 00:15 schreef Isegrim het volgende:
De HEMA is top met die dingen, die drukken het wasvoorschrift vaak gewoon af op de stof, niks geen labeltje.En altijd makkelijk te verwijderen stickers.
HEMA.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |