Wachten op de volgende rondequote:Op maandag 26 maart 2007 10:27 schreef renetje19 het volgende:
oei das een tegenvaller, ik sta nu een dikke 6 ton rood dus ik kan niets meer inkopen, iemand tips?
Waar kun je zien, hoeveel geld het heeft opgeleverd, ik heb ook meegedaan met 1 maar ik zag verder niets, ook niet dat ik in de gevangenis zat..... ikke nie begrijpquote:Op vrijdag 23 maart 2007 10:32 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik heb net weer in een BO plaatsgenomen. Dus hopelijk wordt het een beetje een lekker bedrag.Want de bo van afgelopen ronde vond ik een beetje tegenvallen. een totale buit van ¤ 1.680.350 en daarvan kreeg ik ¤ 280.058
Nee, dat is juist alleen maar voordelig: je kan namelijk een veel betere basis leggen voor je onderneming. Als je van begin af aan op eigen benen leert staan dan pluk je daar later de vruchten van. Ik ben ook in Maastricht begonnen en had dus hetzelfde probleem als jij hebt. Waarom ze dat doen is dat spelers niet in de problemen komen door andere spelers die over de kop gaan als ze hun leningen niet af kunnen betalen. Ik heb vorige ronde voor het eerst kunnen lenen en meteen 3 miljoen geleend en met gemak af kunnen betalen aangezien mijn cashflow als een dolle loopt. Als je een adviseur hebt kun je wel even kijken bij account basquote:Op maandag 26 maart 2007 15:34 schreef renetje19 het volgende:
en ik baal dat ik nog geen lening af kan sluiten, op zich draai ik wel lekker or met mn 4 groenteboertjes en een kledingwinkel, maar kan nu mn kledingwinkel niet volgooien verdorie
Het loont ook de moeite om een lening in een andere stad te nemen.quote:Op maandag 26 maart 2007 16:10 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
Nee, dat is juist alleen maar voordelig: je kan namelijk een veel betere basis leggen voor je onderneming. Als je van begin af aan op eigen benen leert staan dan pluk je daar later de vruchten van. Ik ben ook in Maastricht begonnen en had dus hetzelfde probleem als jij hebt. Waarom ze dat doen is dat spelers niet in de problemen komen door andere spelers die over de kop gaan als ze hun leningen niet af kunnen betalen. Ik heb vorige ronde voor het eerst kunnen lenen en meteen 3 miljoen geleend en met gemak af kunnen betalen aangezien mijn cashflow als een dolle loopt. Als je een adviseur hebt kun je wel even kijken bij account bas
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |