Ik kom iig uit Haarlem.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 00:19 schreef uniekhoorn het volgende:
Zijn Blomst en ik de enige die uit Friesland komen of zijn er hier meerdere?
DGK bewoners komen bijna allemaal uit de Randstad, de meeste hier ook?
En... weet je het al ?quote:
Elke week zonder alcoholverbod is een gewonnen weekquote:Op zaterdag 10 februari 2007 02:56 schreef Leandra het volgende:
Heeft er al iemand gewonnen??
Daar moest ik ff over nadenken, maar ik zit dan ook niet in een situatie dat iemand me wat dan ook kan verbiedenquote:Op zaterdag 10 februari 2007 02:58 schreef PC eend het volgende:
Elke week zonder alcoholverbod is een gewonnen week
Ben altijd liefquote:Op zaterdag 10 februari 2007 03:00 schreef Prospera het volgende:
eendje doe even lief
Krijg altijd een roze wolk voor mijn ogen op zo'n moment.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 03:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
![]()
Ehm...... jaahaa.....![]()
Overtuigend
??
ghegheghe, bijna altijdquote:
Daar heb ik nou weer geen last van: ik draag een roze zonnebril... die maakt roze wolken onzichtbaarquote:Op zaterdag 10 februari 2007 03:03 schreef Prospera het volgende:
Krijg altijd een roze wolk voor mijn ogen op zo'n moment.
Bewijs jij het tegendeel ander even trutquote:Op zaterdag 10 februari 2007 03:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
![]()
Ehm...... jaahaa.....![]()
Overtuigend??
Is waarquote:
Wat ben jij een ongeloofelijke tering hond, liefquote:Op zaterdag 10 februari 2007 03:05 schreef PC eend het volgende:
[..]
Bewijs jij het tegendeel ander even trut![]()
zag je hoe lief ik het doorstreepte![]()
Ja dat zag ik eikel honneponquote:Op zaterdag 10 februari 2007 03:05 schreef PC eend het volgende:
Bewijs jij het tegendeel ander even trut![]()
zag je hoe lief ik het doorstreepte![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |