Geduld, wij oudjes zijn niet meer zo snel.quote:Op woensdag 7 februari 2007 14:39 schreef L.Denninger het volgende:
grmpf...
Ik ben blijkbaar de enige dinosaurus hier
* NT-T.BartMan is ook oldtimerquote:Op woensdag 7 februari 2007 14:39 schreef L.Denninger het volgende:
grmpf...
Ik ben blijkbaar de enige dinosaurus hier
Klets.nl de voorloper van onzquote:Op woensdag 7 februari 2007 14:46 schreef nerd4sale het volgende:
[..]
Geduld, wij oudjes zijn niet meer zo snel.![]()
Tot ca. 1991 zat ik wel regelmatig op BBS'en (regio 053 en 074), maar dan voornamelijk voor het FidoNet gebeuren, en usenet via de Usenet-naar-Fidonet bridges.
Daarna kreeg ik een 'echt' internet-account van de universiteit (incl. inbellen, vanaf 1993 zelfs met het web). En dat was het eind van mijn BBS tijd.
Dat hele bbs wereldje met sysops, regio coordinatoren, enzo kun je eik. wel vergelijken met een forumstructuur met modjes, admins etc. etc. Ik kan me in ieder geval van vroeger nog wel herinneren dat het ook zo'n zalig wespennest was met vriendjespolitiek, ruzies etc. etc.quote:Op woensdag 7 februari 2007 15:41 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
* NT-T.BartMan is ook oldtimer
Zat heel vaak op Amsterdamned BBS (020), waar het forum redelijk actief was. De tegenwoordige [ONZ]inners hadden zich daar volkomen thuis gevoeld!trip down memory lane... het bbs werd beheerd door een 'shesop', Manuela heette ze (en ws. nog wel). Het eerste wat ik deed was haar voor Manuel uitmaken, wat een aardige storm deed opsteken onder de usuals...
Al die download protocollen ja... Hele lijsten had ik van welk protocol met welk BBS het beste resultaat gaf. Snel modem + goede lijn? Zmodem! Ruis op de lijn? Xmodem (langzamer maar betere foutafhandeling etc).quote:Op woensdag 7 februari 2007 16:05 schreef Jo0Lz het volgende:
Vet man! Uber download snelheden met Ice-Z protocollen enzo.
Nee idd. Vreemd genoeg is er in de tussentijd niet veel veranderd dan de manier van connectie maken. In princiepe kun je nog steeds hetzelfde, alleen bouwen mensen er nu geen "system" meer omheen.quote:Op woensdag 7 februari 2007 16:10 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Al die download protocollen ja... Hele lijsten had ik van welk protocol met welk BBS het beste resultaat gaf. Snel modem + goede lijn? Zmodem! Ruis op de lijn? Xmodem (langzamer maar betere foutafhandeling etc).
Tegenwoordig: klik, zoef, klaar... Ik vraag me niet eens meer af hoe groot een bestand is voor ik het download...
Kun je je voorstellen dat je een "newsgroup" download. Reageert op berichten, vervolgens weer inbelt om te uploaden etc. etc.quote:Op woensdag 7 februari 2007 16:10 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Al die download protocollen ja... Hele lijsten had ik van welk protocol met welk BBS het beste resultaat gaf. Snel modem + goede lijn? Zmodem! Ruis op de lijn? Xmodem (langzamer maar betere foutafhandeling etc).
Tegenwoordig: klik, zoef, klaar... Ik vraag me niet eens meer af hoe groot een bestand is voor ik het download...
Onder welke naam zat je daar?quote:Op donderdag 8 februari 2007 04:35 schreef sanni het volgende:
Hey tof!Ik zat vroeger veel op het Amsterdamned BBS (020) te klooien.
Leuk al die oldtimers in deze thread.![]()
Ja, bad news en edge of honour! Vooral die laatste had altijd mooie ansi-art en zelfgemaakte doors enzo.. Heb zelf ook nog ansi-art voor Bad News gemaakt.. Bas is er toen mee gestopt omdat hij een computerwinkel ging beginnen, ooit nog wat van gehoord?quote:Op woensdag 7 februari 2007 14:08 schreef L.Denninger het volgende:
- Bad News BBS (035), hier heb ik zelf nog bbs-intro's voor gemaakt
EoH ja, die ken ik ook nog welquote:Op donderdag 8 februari 2007 10:09 schreef MeneerMossel het volgende:
[..]
Ja, bad news en edge of honour! Vooral die laatste had altijd mooie ansi-art en zelfgemaakte doors enzo.. Heb zelf ook nog ansi-art voor Bad News gemaakt.. Bas is er toen mee gestopt omdat hij een computerwinkel ging beginnen, ooit nog wat van gehoord?
Hmmm.. Bad news was idd van RTF..quote:Op donderdag 8 februari 2007 10:31 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
EoH ja, die ken ik ook nog wel
En wie is Bas ?
Bad News was van RTF toch ? ("Robert The Farmer")
Oh wacht, was die Bas van EoH ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |