abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 6 februari 2007 @ 13:08:44 #1
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_46037610
De opvolger van: Het grote Edgar Davids Topic
quote:
Edgar Davids' imposante loopbaan

Op 13 maart 1973 komt Edgar Steven Davids ter wereld in Paramaribo, Suriname. Nadat hij verhuist is naar Nederland, begint hij op de Amsterdamse straten zijn voetballoopbaan en Schellingwoude is zijn eerste voetbalclub. Bij het Amsterdamse Schellingwoude ontwikkelt de kleine doorzetter zich goed, driemaal meldt de jonge aanvaller zich bij een Open Dag van Ajax, in de hoop ontdekt te worden, maar tot driemaal toe wordt hij afgewezen. Nadat hij in een duel met Schellingwoude tegen een jeugdteam van Ajax de hele defensie tot wanhoop dreef, werd hij uitgenodigd om in de vermaarde jeugdopleiding van de club te komen spelen. Onder leiding van Leo Beenhakker maakt Edgar Davids in de thuiswedstrijd tegen RKC op 8 september 1991 zijn debuut, deze wedstrijd eindigt in een 5-1 overwinning voor de Amsterdammers, door vier treffers van Dennis Bergkamp, één van deze treffers werd voorbereid door de debutant. Zijn eerste prijs wint hij in seizoen 1991/92 in de vorm van de UEFA Cup en al snel speelt de van nature linksbuiten zich in de basis bij Ajax. In zijn eerste seizoen komt hij al tot dertien wedstrijden en weet daarin tweemaal het net te vinden, maar onder leiding van Louis van Gaal komt hij het seizoen daarop tot vier treffers in 28 wedstrijden en is hij écht basisspeler. Ook in zijn tweede seizoen wint Edgar Davids een prijs met Ajax, ten koste van sc Heerenveen wordt de KNVB-beker gewonnen. Edgar Davids is samen met generatiegenoten als Michael Reiziger, Patrick Kluivert en Clarence Seedorf al snel bepalend voor Ajax, onder leiding van Louis van Gaal wordt er in de jaren negentig een aanvallend elftal gesmeed, dat grote successen moet gaan behalen.



Seizoen 1993/94 wordt aangevangen met de winst van de Nederlandse Super Cup, door Feyenoord met maar liefst 4-0 te verslaan en dat seizoen wordt alleen nog maar mooier. Ajax wordt dat jaar kampioen, met de van AC Milan teruggekeerde Frank Rijkaard als grote man, de jonge spelers van Ajax in combinatie met deze ervaren routinier, blijkt de perfecte combinatie. Door blessures komt Edgar Davids dit seizoen echter tot slechts vijftien wedstrijden en twee treffers, maar het seizoen daarop is hij weer fit. Wederom wordt de Nederlandse Super Cup gewonnen na een overwinning op Feyenoord, ditmaal zijn de Amsterdammers met 3-0 te sterk voor hun grote rivaal en opnieuw blijft het niet bij deze ene prijs. Door het landskampioenschap, mag Ajax voor het eerst in haar historie deelnemen aan de lucratieve Champions League: in Groep D komt Ajax uit tegen het Italiaanse AC Milan, het Oostenrijkse Austria Salzburg en AEK Athene uit Griekenland. Ajax plaatst zich verrassend eenvoudig voor de kwartfinale en in de kwartfinale is de nummer twee uit Groep C, het Kroatische Hajduk Split de tegenstander en wordt ook professioneel uitgeschakeld. In de halve finale wacht het Duitse Bayern München, in de return deklasseert Ajax de Oosterburen met 5-2 en zodoende wordt de finale bereikt. Ajax staat na 22 jaar weer in de finale van de vroegere Europa Cup I, opnieuw AC Milan is hierin de tegenstander en wordt nipt met 1-0 verslagen. Ook het landskampioenschap is dat jaar weer een prooi voor de Amsterdammers en Edgar Davids komt uit in 22 competitiewedstrijden, waarin hij vijfmaal weet te scoren.



Op 20 april 1994 in de vriendschappelijke thuiswedstrijd tegen Ierland, heeft de op dat moment nog maar net 21-jarige Edgar Davids zijn debuut al gemaakt voor het Nederlands elftal, de middenvelder speelt de volle negentig minuten, desondanks verliest Oranje deze wedstrijd met 1-0. Ajax is midden jaren negentig toonaangevend in Europa, ook in seizoen 1995/96 is het avontuur in de Champions League erg succesvol: pas in de finale tegen het Italiaanse Juventus vinden de Amsterdammers hun Waterloo. Maar de winst van de derde Nederlandse Super Cup op rij, de derde landstitel én de Wereldbeker voor clubteams (het Braziliaanse Grêmio wordt na het nemen van strafschoppen verslagen) maken dit verlies nog enigszins goed. Na dit seizoen staat in Engeland het EK op het programma, dat voor Oranje teleurstellend verloopt, in de kwartfinale wordt na strafschoppen, verloren van Frankrijk. Voor Edgar Davids verloopt dit toernooi nog dramatischer, nadat de middenvelder door Guus Hiddink wordt gepasseerd uit hij in de media harde kritiek op de bondscoach en deze besluit hem uit de selectie te zetten. Het Nederlands elftal is voor Edgar Davids al na negen wedstrijden een afgesloten hoofdstuk en hij kan zich vanaf dat moment voor honderd procent richten op zijn club, Ajax. De jaren daarop treedt daar echter het onvermijdelijke verval in, in seizoen 1996/97 wordt nog wel de halve finale van de Champions League bereikt, waarin Ajax wordt uitgeschakeld door opnieuw Juventus, maar er wordt geen prijs meer gewonnen. De jonge, ambitieuze spelersgroep van Ajax zoekt haar heil veelal in Zuid-Europa en ook Edgar Davids vertrekt in de zomer van 1996 transfervrij naar AC Milan, voor Ajax speelde hij 96 competitiewedstrijden en scoorde daarin twintig maal.

Samen met Michael Reiziger meldt Edgar Davids zich vanaf seizoen 1996/97 bij de Italiaanse topclub, maar hier weet hij zijn imponerende, bevlogen spel uit zijn periode bij Ajax niet door te zetten. In zijn eerste seizoen speelt hij slechts vijftien competitiewedstrijden, waarin hij niet tot scoren weet te komen en als hij het seizoen daarop wederom niet als basisspeler wordt gebruikt, trekt hij zijn conclusies. Niet het Spaanse FC Barcelona, geleid door zijn oud-trainer Louis van Gaal waar ook zijn ploeggenoten Michael Reiziger, Winston Bogarde en Patrick Kluivert heentrekken, wordt zijn nieuwe club, maar het eveneens in de Serie A uitkomende Juventus. Bij de club uit Turijn wordt Edgar Davids opgesteld als verdedigende middenvelder, in een middenveld met ruit, waarin de Fransman Zinedine Zidane de meest vooruitgeschoven pion is. Deze positie ligt hem perfect, zijn opportunistische, bevlogen spel levert hem dan ook de bijnamen “Pitbull” en “Piranha” op, achter de technische Zinedine Zidane is het Edgar Davids die de show steelt door zijn indrukwekkende soberheid. Meteen in zijn eerste seizoen verovert Edgar Davids een basisplek bij de Bianconeri en komt hij uit op negentien competitiewedstrijden en weet eenmaal het net te vinden, het seizoen daarop is Edgar Davids één van de belangrijkste spelers tijdens het behalen van de scudetto met Juventus en in de Champions League wordt er pas in de finale verloren van het Spaanse Real Madrid, met oud-ploeggenoot Clarence Seedorf op het middenveld. Niet alleen in Italië valt zijn spel op: ook in Nederland wordt de roep om de terugkeer van Edgar Davids bij Oranje steeds groter. Guus Hiddink wordt door de media haast verplicht de middenvelder weer te benaderen voor een verzoening en uiteindelijk gebeurt dit dan ook, Edgar Davids keert in de aanloop naar het WK van 1998 in Frankrijk weer terug in het Nederlands elftal.



Het toernooi in de zomer van 1998 verloopt voor Nederland én Edgar Davids uitstekend: Oranje speelt de sterren van de hemel en Edgar Davids is één van de grote smaakmakers van dit toernooi, in de wedstrijd tegen Joegoslavië schiet hij Oranje hoogstpersoonlijk naar de kwartfinale tegen Argentinië en ook deze wedstrijd wordt gewonnen, waardoor de halve finale wordt bereikt. In deze halve finale speelt Oranje tegen Brazilië, na een gelijkopgaande wedstrijd moet de wedstrijd worden beslist door strafschoppen, Brazilië neemt deze beter en Nederland wordt hierdoor uitgeschakeld. In de seizoenen die hierop volgen blijft Edgar Davids met zijn club Juventus vechten voor de grootste prijzen, naast de Italiaanse titel wil hij ook de Champions League winnen en ook met Oranje wil hij voor de prijzen gaan. Ook al speelt Juventus elk seizoen een rol van betekenis in de top van Italië én Europa, er worden geen prijzen meer gewonnen met de club, waardoor Euro 2000 in Nederland en België de uitgelezen mogelijkheid is om de palmares uit te breiden. Dit toernooi wordt door Nederland moeizaam begonnen, Tsjechië wordt door een omstreden strafschop slechts met 1-0 verslagen, maar na overwinningen op Denemarken en Frankrijk eindigt Nederland als eerste in de groep en komt het in de kwartfinale uit tegen Joegoslavië. Deze wedstrijd wordt overtuigend met 6-1 gewonnen en in Nederland wordt al openlijk gesproken over de naderende Europese titel, in de halve finale is het echter Italië dat deze droom verstoord, het strafschoppentrauma krijgt een vervolg en Nederland druipt met de staart tussen de benen af. De jaren die op deze teleurstelling volgen, zijn buiten de sportieve prestaties bij Juventus, persoonlijk teleurstellend voor Edgar Davids, meerdere malen zal hij om uiteenlopende redenen in opspraak raken.



Zo wordt Edgar Davids positief getest op het gebruik van Nandrolon, een bloeddoping, maar hij bestrijdt dit te hebben gebruikt. Daarnaast dient zijn ex-vriendin een aanklacht in wegens geweldpleging en is er een vermeend sex-schandaal tijdens een erotisch getint feest met onder anderen het fotomodel Kira Eggers, deze beschuldigen worden echter nooit bewezen en zullen altijd maar geruchten blijven. Door de Nandrolon-affaire wordt Edgar Davids (net als onder andere Frank de Boer, Jaap Stam en Fernando Couto) geschorst en mist hij vele wedstrijden van Juventus en het Nederlands elftal, als zijn schorsing eropzit, wil hij zijn naam zuiveren en wil hij verder gaan met het winnen van prijzen. Met Oranje weet Edgar Davids zich echter niet te plaatsen voor het WK van 2002 in Zuid-Korea en Japan, dit toernooi zou voor de gouden generatie waar hij toebehoort, weleens één van de laatste mogelijkheden zijn om een aansprekende prijs te winnen met het Nederlands elftal. Tussen Euro 2000 en Euro 2004 kan Edgar Davids zich dus helemaal focussen op zijn prestaties met Juventus en dit betaalt zich uit door twee scudetto’s in seizoen 2001/02 en 2002/03, daarnaast wordt seizoen 2002/03 de finale van de Champions League bereikt, deze wedstrijd wordt echter door AC Milan gewonnen, na het nemen van strafschoppen. Als contractonderhandelingen met Juventus in een impasse raken, wordt Edgar Davids de tweede helft van seizoen 2003/04 verhuurd aan FC Barcelona, aangezien hij moet blijven spelen in de aanloop naar Euro 2004 in Portugal, waarvoor Oranje zich voor geplaatst heeft. Het kwakkelende Barça beleeft vanaf de komst van Edgar Davids een geweldige opleving, de club plaatst zichzelf alsnog voor de Champions League en Edgar Davids wordt in Catalonie gezien als de man achter dit succes. Tijdens Euro 2004 was hij in Oranje één van de uitblinkers, Oranje haalt opnieuw de halve finale, waarin het wordt uitgeschakeld door gastland Portugal en Edgar Davids laat zien dat hij op zijn positie nog altijd één van de beste spelers ter wereld is.



In de zomer van 2004 loopt het contract van Edgar Davids bij Juventus af, hij heeft de keuze uit verschillende topclubs en lijkt voor een langer verblijf bij FC Barcelona te kiezen, verrassend is echter zijn keuze voor het Italiaanse Internazionale. De Nerazzurri hebben al sinds 1988/89 geen scudetto meer gewonnen en Edgar Davids moet hier samen met andere ambitieuze versterkingen als Juan Sebastian Verón voor gaan zorgen, maar de middenvelder blijkt echter opnieuw voor niets in Milaan getekend te hebben. Bij Internazionale houdt Edgar Davids vooral de bank warm, een basisplaats zit er niet in en zodoende raakt hij zelfs zijn plaats in Oranje kwijt, waar hij tót zijn transfer naar de Italiaanse club zelfs aanvoerder was. Bij zijn vroegere club Ajax hoopt men hem te kunnen strikken, in Amsterdam ziet men de terugkeer van Frank Rijkaard in de jaren negentig als voorbeeld. Edgar Davids kiest echter niet voor Ajax, maar maakt een onverwachte transfer naar het Engelse Tottenham Hotspur. Bij de ploeg uit London is landgenoot Martin Jol de manager en deze ziet in Edgar Davids de ontbrekende schakel in de weg naar de Engelse en wellicht Europese top. Zijn start bij de Spurs is meteen overweldigend, de agressiviteit die hij tentoonspreid zorgt ervoor dat zijn club zich in de subtop nestelt en al snel is Edgar Davids zeer geliefd bij de supporters. Enig smetje op zijn geweldige start bij Tottenham Hotspur zijn zijn vele kaarten, maar dit is eigenlijk typerend voor zijn speelstijl. In zijn eerste seizoen eindigt Edgar Davids met Tottenham Hotspur op de vijfde plaats en de middenvelder wordt geroemd om zijn spel, de keuze van de pitbull lijkt dus een goede te zijn geweest.



Een seizoen later is de situatie ineens veranderd, Edgar Davids is geen vaste keuze meer in de basis van Tottenham Hotspur en de Engelse roddelpers meldt dat de middenvelder en manager Martin Jol regelmatig botsen tijdens trainingen. Waar jeugdliefde Ajax al meerdere malen tevergeefs informeerde naar Edgar Davids, komen beide partijen begin 2007 wél nader tot elkaar. Henk ten Cate, trainer/coach van Ajax, is al geruime tijd op zoek naar een ervaren kracht voor het middenveld en Edgar Davids wordt al snel in verband gebracht met de Amsterdammers. De geruchten zwellen aan en op 30 januari 2007 is dan eindelijk de kogel door de kerk: Edgar Davids keert terug bij Ajax, hij tekent in de hoofdstad een contract voor anderhalf jaar en kan vijf dagen later zijn debuut maken in de Klassieker tegen Feyenoord. Ajax ziet in Edgar Davids de ervaren man, die samen met Jaap Stam en de talentvolle spelersgroep de club weer naar successen zal moeten leiden, successen waar de supporters van Ajax naar smachten. Edgar Davids kan bij Ajax zijn imposante loopbaan waardig afsluiten, bij de club waar hij is grootgebracht wordt de pitbull groots binnengehaald en de middenvelder is onder de indruk. Vanaf komende zondag, de thuiswedstrijd tegen aartsrivaal Feyenoord, mag Edgar Davids bewijzen nog lang niet versleten te zijn, hij moet Ajax net als Barcelona destijds weer terugbrengen naar de top.

Bron: Voetbalzone.nl
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_46037662
pi_46037784
Gaaf om hem weer op de Nederlandse velden te zien!
That's all folks!
pi_46037785
Leuke introductie tekst.
'Zulke jongetjes proberen zich altijd te bewijzen'.
  dinsdag 6 februari 2007 @ 13:18:19 #5
102865 One_conundrum
zeg maar Conundrum
pi_46037843
Post de Buijs gifjes ook even.

Die waren wel lachen
"Vanity, definitely my favorite sin. . . ."
pi_46037876
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 13:18 schreef One_conundrum het volgende:
Post de Buijs gifjes ook even.

Die waren wel lachen
Wat Davids zei op tv over Buijs was nog wel leuker.
pi_46037895
Vond ik eigenlijk wel jammer dat hij dat zei, maar dat is weer typisch Davids.
That's all folks!
pi_46037912
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 13:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Vond ik eigenlijk wel jammer dat hij dat zei, maar dat is weer typisch Davids.
Was juist gaaf
pi_46037963
Kan er niet warm of koud van worden dat hij weer in Nederland voetbalt.
Gaat m.i. geen extra impuls brengen
pi_46038232
Houd van een lijntje.
pi_46038302
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 13:22 schreef Rekkie het volgende:
Kan er niet warm of koud van worden dat hij weer in Nederland voetbalt.
Gaat m.i. geen extra impuls brengen
Opbokken dan uit dit topic

Een extra impuls hoeft van mij niet, het is gewoon mooi for old times sake dat hij terug is. En misschien dat als mensen hem van wat dichterbij zien ze hem wat meer op waarde gaan schatten.

Hij is gewoon de enige voetballer die in de pers niet in clichés praat. Alleen dat is al een verademing
  dinsdag 6 februari 2007 @ 13:36:49 #12
147235 Bombardier
The artillery man
pi_46038401
Wat is die gozer langzaam geworden zeg.

Gaat leuk worden met tackelen. Eerste rode kaart zal wel binnen 2 wedstrijden vallen.
Gerasimenko: Task received. Destroy target 60-65 with missile fire, accept control of fighter from Smyrnykh.
Kornukov: Carry out the task, destroy it!
  dinsdag 6 februari 2007 @ 13:53:24 #13
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_46038895
Was mooi om te zien dat ie vlak voor de aftrap nog iedereen even ging oppeppen
Jawel, je keek.
pi_46039303
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 13:33 schreef Soul79 het volgende:

[..]

Opbokken dan uit dit topic


Och gossie, mag ik geen andere mening hebben.
Daar gelaten dat hij wellicht beter is dan hetgeen nu op het middenveld van de Nederlandse veld staat, vind ik het grote onzin dat juist een "oudje" als hij terug wordt gehaald.
pi_46039318
Je kan moeilijk een jonkie terughalen he.
Houd van een lijntje.
pi_46039457
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:06 schreef Erwtensoep het volgende:
Je kan moeilijk een jonkie terughalen he.
Nee klopt, maar je kunt er wel 1 opstellen ipv het terughalen
Iets wat tergenwoordig imo veel te weinig gebeurt in Nederland.
Met name Ajax wat toch een zeer behoorlijke jeugdopleiding heeft
pi_46039810
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:10 schreef Rekkie het volgende:

[..]

Nee klopt, maar je kunt er wel 1 opstellen ipv het terughalen
Iets wat tergenwoordig imo veel te weinig gebeurt in Nederland.
Met name Ajax wat toch een zeer behoorlijke jeugdopleiding heeft
Goh daarom waren we zo kut de laatste jaren, omdat de jeugd het niet goed deed daar. Zeik is niet zo
pi_46039962
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:23 schreef Jasza het volgende:

[..]

Goh daarom waren we zo kut de laatste jaren, omdat de jeugd het niet goed deed daar. Zeik is niet zo
Ik zeik niet, ik geef mijn mening.

Leer eens Nederlands
pi_46039988
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:28 schreef Rekkie het volgende:

[..]

Ik zeik niet, ik geef mijn mening.

Leer eens Nederlands
Ik kan beter Nederlands dan de meeste hier, alleen is het i-net dus boeiend?

Daarnaast, je mening is scheef?

Davids brengt 10x zoveel als Maduro op dit moment, dat zie je toch hopelijk ook wel?

Ajax heeft genoeg talenten in de basis:

Urby, Heitinga, Stekelenburg, Babel, Sneijder.

Allemaal eigen kweek

En dan reken ik Vermaelen en de Mul nog maar ff niet mee
pi_46040032
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:05 schreef Rekkie het volgende:
Daar gelaten dat hij wellicht beter is dan hetgeen nu op het middenveld van de Nederlandse veld staat, vind ik het grote onzin dat juist een "oudje" als hij terug wordt gehaald.
Hij is beter, toch is het onzin hem terug te halen.

Ergens klopt hier iets niet
  dinsdag 6 februari 2007 @ 14:36:36 #21
131526 ericajax
LACHEN HOOR.
pi_46040193
10. Jari Litmanen
Ajacied ben je niet voor even, Ajacied ben je voor het leven
Biblis le Grosse Pedal Slakmoncul!!!
pi_46040220
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:30 schreef Soul79 het volgende:

[..]

Hij is beter, toch is het onzin hem terug te halen.

Ergens klopt hier iets niet
Nee klopt, het feit dat de jeugd gepasseerd wordt klopt niet.
Er loopt genoeg rond bij Ajax wat ook beter is dat het grote gross dat er rond loopt op de velden
pi_46040268
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:29 schreef Jasza het volgende:

Daarnaast, je mening is scheef?
Dat vind jij.
pi_46040332
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:37 schreef Rekkie het volgende:

[..]

Nee klopt, het feit dat de jeugd gepasseerd wordt klopt niet.
Er loopt genoeg rond bij Ajax wat ook beter is dat het grote gross dat er rond loopt op de velden
Maar dat talent bij Ajax kan nog beter worden met de juiste begeleiding, die ze van een ervaren kracht als Davids kunnen krijgen, zoals Davids in zijn begintijd bij Ajax het vak leerde van Jan Wouters.

Nu jij weer
pi_46040401
Edgar

Geweldig om hem weer in een Ajax-shirt te zien.
pi_46040426
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:39 schreef Rekkie het volgende:

[..]

Dat vind jij.
Ik onderbouw hem en volgens mij heb ik gewoon gelijk

Er lopen 7 gasten in die ook in de jeugd van Ajax hebben rondgelopen, dus het slaat nergens op dat de jeugd geen kans krijgt?
  dinsdag 6 februari 2007 @ 14:46:15 #27
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_46040447
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:10 schreef Rekkie het volgende:

[..]

Nee klopt, maar je kunt er wel 1 opstellen ipv het terughalen
Iets wat tergenwoordig imo veel te weinig gebeurt in Nederland.
Met name Ajax wat toch een zeer behoorlijke jeugdopleiding heeft
Ajax miste ervaring, er was juist teveel talent. Nu met Jaap Stam en Edgar Davids erbij, is er een perfecte combinatie. De talenten kunnen zich nu aan iemand optrekken, ik denk dat de terugkeer van Davids heel positief is voor velen.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_46040510
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:46 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Ajax miste ervaring, er was juist teveel talent. Nu met Jaap Stam en Edgar Davids erbij, is er een perfecte combinatie. De talenten kunnen zich nu aan iemand optrekken, ik denk dat de terugkeer van Davids heel positief is voor velen.
Je zag het zondag al aan Gabri en Sneijder, nog niet zo goed zien spelen dit seizoen die 2 samen

Komt toch echt omdat er een stofzuigertje achter bikkelt
  dinsdag 6 februari 2007 @ 15:07:56 #29
125053 stefmans
Ze winnen nooit van de Joden.
pi_46041099
Edje
''Feyenoord, het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen'' (Fabio Capello)"
pi_46041201
quote:
Op dinsdag 6 februari 2007 14:45 schreef Jasza het volgende:

[..]

Ik onderbouw hem en volgens mij heb ik gewoon gelijk

Er lopen 7 gasten in die ook in de jeugd van Ajax hebben rondgelopen, dus het slaat nergens op dat de jeugd geen kans krijgt?
Ik zeg nergens dat ze "geen" kans krijgen hè.
Ik vind alleen dat er te snel naar externe partijen wordt gegrepen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')