Dat is omdat je echt een mama bent ^_^quote:Op zondag 4 februari 2007 20:06 schreef tutjehola het volgende:
[..]
Gewoon naar bed sturen. Hier liggen ze er ook iets of wat (paar uurtjes) eerder in.
quote:Op zondag 4 februari 2007 20:05 schreef Mooske123 het volgende:
[..]
Amanda zou zeggen ""psychologisch niet in orde" hahaha
ze is 16 dat lukt niet.quote:Op zondag 4 februari 2007 20:06 schreef tutjehola het volgende:
[..]
Gewoon naar bed sturen. Hier liggen ze er ook iets of wat (paar uurtjes) eerder in.
Was ik even vergetenquote:Op zondag 4 februari 2007 20:06 schreef ruudpuntenel het volgende:
Wat nou eet eerst je mond leeg blablasia? Ze is toch bezeig met een van haar doelen: sofeel mogelijk freten.
Sure, een goede browser nemen bv Avant http://www.avantbrowser.com/quote:
Geef haar een scooter en zeg dat ze buiten moet spelen en pas thuiskomen als het licht wordt.quote:
Is toch gewoon een F5?quote:Op zondag 4 februari 2007 20:07 schreef Dynabite het volgende:
[..]
Sure, een goede browser nemen bv Avant http://www.avantbrowser.com/
Refresh kun je zelf instellen.
quote:
BB1 was een ongeevenaard succes. Vele malen groter dan DGK. En mocht er een DGK2 komen, dan wordt dat een enorme flop. Net als met BB, het is leuk omdat het nieuw is.quote:Op zondag 4 februari 2007 19:44 schreef BONG4002 het volgende:
Dit is ongekend iddDaar is BB helemaal niets bij (al moet ik wel zeggen dat het vooral komt door de briljante casting van een aantal bewoners)
dat kan niet want dan mag nena ook terug, er moet natuurlijk wel 1 lijn zijnquote:Op zondag 4 februari 2007 20:08 schreef scanman01 het volgende:
Wat ik ook nog wel zie gebeuren is dat de redactie het erop gooit dat drank de oorzaak van dit gedonder is en een drankverbod instelt. Beide heren mogen dan blijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |