Er zijn 2 dakramen (veluxen) van 1m20 op 1m20, geschrankt tegenover elkaar, en er komen er geen meer bij. Het zou inderdaad niet al te slim zijn om eerst te isoleren en dan de dakramen te plaatsen.quote:Op woensdag 28 februari 2007 08:13 schreef AnneX het volgende:
hoi MMach : bij ons heeft de timmerman eerst de nieuwe Velux dakramen geinstalleerd en daarna het schuine dak geisoleerd, zoals jij nu ook bezig bent.
Er komt toch meer dan een dakraam in op de zolder ?
Kweet niet of dat wat uitmaakt in makkelijker / efficienter werken? het valt mij op.
Als je in het topic wilt kijken : ergens bij 10 mei staat iets hierover.
Daar kan ik me nou GVD zo kwaad om maken. Ze zien toch dat je aan het laden en lossen bent.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 20:16 schreef MMach het volgende:
Vandaag ook een boete gehad voor foutparkeren, ik stond op het voetpad met de camionette om uit te laden (en eventueel vallende brokstukken op te vangen) aan het andere huis (daar werk ik momenteel ook even aan), en lap, zware overtreding, minstens 150¤
![]()
Toch even beroep aantekenen want ik vind niet dat ik geparkeerd was, maar stil stond. Met de deur op een kier en de schuifdeur open is het toch duidelijk dat die er maar even stil staat en niet geparkeerd is denk ik. Nu ja, we zien wel.
Lezen Lezen lezen. Trouwens dit is pas het begin.quote:Op vrijdag 2 maart 2007 23:19 schreef Yeahinho het volgende:
Wat ik me nu eigenlijk afvraag... betalen ze jou wel (goed) voor deze tijdrovende klus?
Gelukkig, het ziet er namelijk niet veilig uit! Maar complimenten hoor. Doordat het een behoorlijke zolder is, is het meer werk dan een kleine ruimte. En als je kijkt hoeveel werk je verzet hebt dan is het helemaal o.k.quote:Op maandag 5 maart 2007 22:13 schreef MMach het volgende:
En marsepein, dat ging helemaal goed, haar mama staat op de trap onder haar, maar dat kan je net niet zien.
Toch fijn/prettig dat je alweer iets klaar hebt.quote:Op maandag 5 maart 2007 21:30 schreef MMach het volgende:
en 12 glaswolrollen van 4,2m² gesneden in 84 stukken.
Ik bedoel dat je niet te weinig declareert.quote:Op maandag 5 maart 2007 22:38 schreef MMach het volgende:
Het waren zeker 12 rollen, maar kweet niet meer zeker hoeveel m² per rol er was. Niet dat het belangrijk is natuurlijk. De totale oppervlakte was iets van een 72-76m² meen ik mij te herinneren. Er zal dus 6.2m² op 1 rol zitten opv 4.2. Kzal morgen nog es kijken op het plastiekske.
Er hangt meer isolatie aan het dak nu he, dubbel zoveel. Eerst de 6cm rotswol en dan de 6cm glaswol+dampscherm in een frame.quote:Op maandag 5 maart 2007 23:09 schreef Solingjan het volgende:
[..]
Ik bedoel dat je niet te weinig declareert.
Maar geloof maar dat Bieke dat aan haar energie rekening gaat zien. Wat die isolatie heeft gekost heeft ze er binnen een paarmaanden uit. En daarna is het alleen maar winst.
Je schreef dat de baddingen uit het zicht komen. Dus een geheel oppervlak. Dan moet je toch nog een frame maken waar de gipsplaten tegen komen.Toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |