Volgens mij nietquote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:00 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Wreed.![]()
Moet 'ie wel opschieten, of ze nu goed afsluiten, dat laatste sowieso.
Trouwens, is het sanctie-waardig iemands punten te jatten? Nog niets over gehoord namelijk.
Ben je nu nog steeds naar die constante stroom laaghartige kleinzielige vuilspuiterij aan het luisteren?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:00 schreef BONG4002 het volgende:
I-trip is een ouwe heks volgens Natasia (Ze bedoeld Ilona natuurlijk)
Dat doen die mensen in de jacuzzi met de mens. Ze halen het slechtste in je naar boven.quote:
Iemand moet het toch doen?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:02 schreef Gert het volgende:
[..]
Ben je nu nog steeds naar die constante stroom laaghartige kleinzielige vuilspuiterij aan het luisteren?![]()
en dat staat die joker aan Nathanael te vertellen .... aan het drankorgel zelfquote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:03 schreef BONG4002 het volgende:
Brian wil alle alcohol weer weggooien net als toen met Nicolaas
Dit zie je wel vaker gebeuren, omdat NL en hij beiden de zaken kunnen scheiden. Ach, wat lul ik, Huub legt het nu zelf veel beter uit.quote:
Omdat ze is 'overgelopen'. Die hele groep zit vol met 'stress'. Bart die al enkele maanden minder emotie toont dan een veertig jaar oude dakpan, Brian met z'n liefdesverdriet, Nathanael met z'n constante nederlagen t.o.v. Huub, Natasia die inziet dat ze zich wel als diva kan gedragen - maar nooit als één zal worden gezien en Amanda, ach - die heeft waarschijnlijk al jarenlang gewerkt aan een groot wrok t.o.v. haar 'vriendin' Nena: die jaloezie zal waarschijnlijk wel groter zijn dan de siliconen die ze van mammie kreeg.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:02 schreef BONG4002 het volgende:
Ilona is trouwens ook een stevige target hoor(Bij de jacuzzi-groep)
Een beautycase, van Ilona, neem ik aan.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:05 schreef Sarah-Louise het volgende:
Wat gaat Brian nou pakken? .... iets van Huub of Ilona?
'MASTER'-viespeuk der lage landen.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:06 schreef noekje het volgende:
Wat is het toch een zielig excuus voor een man die Brian!
bah bah bah
Integriteit wordt bij de wortel uitgeroeid door die laaghartige vuilbekken.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:02 schreef BONG4002 het volgende:
Ilona is trouwens ook een stevige target hoor(Bij de jacuzzi-groep)
Ik hoop dat Nena dit verklaptquote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:07 schreef Copycat het volgende:
[..]
Een beautycase, van Ilona, neem ik aan.
Vette grap, joh!
Hij is op zeker aan het doordraaien, ik krijg ook de rillingen van 'm. Het lijkt zelfs erger te worden nu Nena weg is, weird.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:08 schreef oosterpark het volgende:
die gozer spoort echt niet hoor! levensgevaarlijk type!!!
Naar 3/4 luister ik al even niet meer, maar ik neem aan dat een dwangbuis en witte jassen en een blauwe wagen nu gewenst zijn?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:08 schreef BONG4002 het volgende:
Brian slaakt even een rare kreet uit en is helemaal in zijn nopjes
Schijnbaar...quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:10 schreef Mika25 het volgende:
Is dit het niveau dat JdM voor ogen had met dit programma?![]()
![]()
![]()
pikt huub de gitaar van brian die dan gelijk zo doordraait en flipt omdat iemand iets van HEM heeft gepakt dat ze hem met dwangbuis en al op moeten komen halen ....quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:09 schreef Copycat het volgende:
Hij wil dat Ilona gaat zeuren en dan?
Kan dit niet als Kaartje worden opgestuurd?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:10 schreef Peter6000 het volgende:
Brian verstopt Ilona`s beautycase in de struiken.
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |