Man, dan moet ik ze steeds uitpakken als ik ze wil bekijkenquote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:59 schreef PankPinther het volgende:
de files op je externe HD encrypten
simpelste vorm is gewoon je bestanden zippen met een paswoord er op
Stel dat m'n laptop het begeeft, kan ik de HD dan laten aflezen op een andere computer met TrueCrypt?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:05 schreef Palomar het volgende:
Met TrueCrypt kun je een virtueel station aanmaken met een wachtwoord erop. Moet je wel Truecrypt op de PC hebben geinstalleerd waar je de schijf inplugt (progje kun je natuurlijk gewoon op de externe schijf zetten, samen met het truecrypt bestand met de eigenlijke data).
Jep. En volgens mij kun je op je externe HD ook gewoon het programmaatje zetten zodat je het zonder te installeren op elke PC kunt draaien om je data te benaderen (al weet ik dat niet 100% zeker). En anders gewoon op de andere PC het progje even installeren.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:09 schreef JetronSquarez het volgende:
[..]
Stel dat m'n laptop het begeeft, kan ik de HD dan laten aflezen op een andere computer met TrueCrypt?
Even voor de zekerheid: wordt die encrypt-progje dus zelf beveiligd met een wachtwoord?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:11 schreef Palomar het volgende:
Jep. En volgens mij kun je op je externe HD ook gewoon het programmaatje zetten zodat je het zonder te installeren op elke PC kunt draaien om je data te benaderen (al weet ik dat niet 100% zeker). En anders gewoon op de andere PC het progje even installeren.
tuurlijk, als je het pasword maar weetquote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:09 schreef JetronSquarez het volgende:
[..]
Stel dat m'n laptop het begeeft, kan ik de HD dan laten aflezen op een andere computer met TrueCrypt?
Nou, alle accounts op XP beveiligd met een wachtwoord.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:17 schreef PankPinther het volgende:
[..]
tuurlijk, als je het pasword maar weet
maaruh, nou weet ik niet hoe dat met die windows profiel map zit maar het lijkt mij dat als je jouw HD uit je computer haalt en in een andere computer er bij hangt, je dan gewoon de inhoud van die map kan bekijken
tenzij die map encrypted is
dat je op jouw eigen computer een pasword in moet vullen om in windows te komen is niet gezegd dat je map ook echt ontoegankelijk is voor anderen
m.a.w. ik hang jouw schijf in mijn computer met windows2000 en ik kan waarschijnlijk gewoon kijken wat er op staat
heeft iemand daar wat meer info over?
Haha! De schijf waarover ik het had, is dus ook zo'n Laciequote:owja, er zijn ook schijven van onder andere LACIE die beveiligd zijn door vingerafdruk en encryptie op de schijf zelf
Ik heb 'm door, progje maar ff installeren.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:20 schreef Palomar het volgende:
Dat progje maakt een bestand aan waar je data in staat. Dat bestand wordt beveiligd met een wachtwoord. Met het progje (dat je gewoonlijk installeert op je harde schijf) kun je het bestandje benaderen, wachtwoord invoeren en er wordt dan een nieuwe drive aangemaakt (bijv. Z:). Dat bestandje kun je dus bijv. op je externe harde schijf zetten.
Je kunt eventueel, om het eenvoudig toegankelijk te maken op andere PC's (waar truecrypt niet op is geinstalleerd) de bestanden uit het zip-bestand dat je downloadt nog los op de externe schijf kunnen zetten.
Maar het is veel makkelijker om zelf even te experimenteren met dit progje, ipv. mijn cryptische posts proberen te snappen![]()
nee, dat wachtwoord heb je nodig om in te loggen op jouw windowsquote:Op dinsdag 30 januari 2007 20:21 schreef JetronSquarez het volgende:
[..]
Nou, alle accounts op XP beveiligd met een wachtwoord.
In je 'Mijn documenten' plaatsen. En daar kun je met een andere account dus niet komen.
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |