Oh, en ik erger me ook kapot aan mensen die niet antwoorden op email die ik ze stuur. En dat gebeurt onderhand zo vaak dat ik me af begin te vragen of mijn email het nog wel goed doet.
![]()
.
Als ik iets voor iemand moet doen, waar ik die persoon een plezier mee doe, maar dat ik alleen wat informatie van diegene nodig heb, en die persoon is vervolgens te beroerd om even een mailtje terug te sturen, waardoor dingen voor mij weer veel lastiger worden, terwijl het uiteindelijk ging om een pleziertje voor die ander, dan vind ik dat echt irritant.
Zo van HALLO, ik doe JOU een plezier, waarom ben je dan te beroerd om even terug te mailen zodat ik ook verder kan met mijn werk. Maar nee, het boeit ze allemaal niks. En zij kunnen gratis ergens heen, dus wat zullen ze zich druk maken ?