7 paar?quote:Op maandag 5 februari 2007 11:05 schreef parselmouth het volgende:
[..]
*jaloers*
Ik heb vorige week 7 paar gekochtEn er was gisteren een meisje met zulke mooie pumps in de winkel, bleken ze van de zara te zijn! Dus daar ga ik over een paar weekjes als de centen er weer zijn ook even kijken
.
Het moet ook matchen hequote:Op maandag 5 februari 2007 18:27 schreef parselmouth het volgende:
Ach, schoenen maken naar mijn mening je outfit. Als ik bedenk wat ik morgen aantrek, denk ik eerst welke schoenen ik aan zal trekken en daarna kies ik m'n kleding die bij die schoenen past
Dus dan kun je er nooit teveel hebben, haha
quote:Welkom! Dankjewel voor je aanmelding voor de H&M Newsletter. Vanaf nu ontvang je iedere maand informatie over het laatste modenieuws, de trends en speciale aanbiedingen uit H&M SHOP ONLINE. Als welkomstaanbieding krijg je 25% korting op een artikel naar keuze als je online winkelt. Je hoeft alleen maar de kortingscode 7376 in te vullen als je bestelt. De aanbieding is geldig tot 16-03-2007.
Kan je niet het aantal van de broeken maat 38 op '0' zetten en dan die maat 40 er gewoon opnieuw bijzetten? Of moet je dan extra verzendkosten betalen ofzo?quote:Op dinsdag 6 februari 2007 18:14 schreef Syrena het volgende:
Mijn pakje was er vanmorgen
Paar dingen waren te kleinof gewoon niet zo mooi. Die gaan terug.
En net weer wat bijbesteldeen halter-BH (nu ik weet dat hun BH-maten iig kloppen), andere broek bij de BH.
Alleen jammer dat je je bestelling niet kan aanpassenIk heb namelijk onderbroeken maat 38 besteld die nog niet op voorraad waren en ik denk dat ik beter 40 kan nemen. Maar dat kan ik dus niet aanpassen, kan alleen het aantal veranderen.
quote:Op dinsdag 6 februari 2007 12:14 schreef Chanty87 het volgende:
Vanochtend hadden ze 'm, alleen weer HEEL snel uitverkocht. Wist niet eens dat naast die blauwe ook een groene bestondMorgen maar om 6 uur gaan kijken
Als ik die code gebruik geeft hij aan dat de waarde van de artikelen te laag isquote:Op dinsdag 6 februari 2007 14:48 schreef schatje het volgende:
Voor degenen die het nog niet wisten. Het e-mail adres waar je je mee hebt aangemeld kun je ook blijven gebruiken voor een kortingscode.
[..]
Ow ja.. wat flauwquote:Op dinsdag 6 februari 2007 19:56 schreef Chanty87 het volgende:
Had je al een kortingscode ingevoerd? Dan ligt het daaraan
Hmmmzz ff proberenquote:Op dinsdag 6 februari 2007 18:24 schreef Babbel1 het volgende:
[..]
Kan je niet het aantal van de broeken maat 38 op '0' zetten en dan die maat 40 er gewoon opnieuw bijzetten? Of moet je dan extra verzendkosten betalen ofzo?
Yeu!quote:Op dinsdag 6 februari 2007 20:13 schreef Syrena het volgende:
Jaaaaaaaaaaaaaaaa dankzij de tip van Babbel1 is het gelukt en krijg ik m'n broeken nu in een andere maat
Meteen ff het singlet dat ik wilde ruilen in een andere maat besteld, kan ik morgen alles zo terugbrengen naar de winkel
Shitquote:Op woensdag 7 februari 2007 14:20 schreef Lollifant het volgende:
7442 = 10 euro korting bij een bestelling van 40 euro of meer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |