Is dat zo'n Beautybox achtig concept?quote:Op donderdag 22 februari 2007 20:57 schreef Roeji het volgende:
Ik zag ze vandaag ook liggen. En er lagen zilver grijze pumps, half open, en die waren toch leuk![]()
Ik ga ze morgen toch nog even passen. Vond ze in vergelijking met de rest van de andere schoenen duur voor h&m begrippen 39,90. Maar ze waren wel van suede, dus op zich is het geen geld. Ook die oranje suede pumps gezien, heel leuk. Maar ik houd zelf niet van oranje, het model was wel erg leuk.
Oh en binnenkort word de 3e h&m in maastricht geopend!! Een apart filiaal voor accesoires en lingerie. Het pand is echt enorm groot, dus ik ben eens benieuwd of dat ook helemaal gevuld gaat worden met leuke dingetjes![]()
Ja ik geloof het wel. Ik heb het krantenartikel nog niet zelf gelezen, mn moeder vertelde me erover.quote:Op donderdag 22 februari 2007 22:11 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Is dat zo'n Beautybox achtig concept?
Hij viel mij tegenquote:Op woensdag 21 februari 2007 07:32 schreef fae_sarah het volgende:
Ik vraag me af of deze al in de winkels hangt.. (of wanneer die komt.. )
Iemand die deze al gekocht heeft en me dus kan vertellen hoe die zit, qua maat??
[afbeelding]
OMG da's ook mijn allergeliefste trenchcoat! Alleen 36 is me veel te groot, dus dan zou ik 'm in moeten laten nemen... Ga dus nog heel even doorzoeken naar een perfectere en als dat niet lukt neem ik deze ookquote:Op vrijdag 23 februari 2007 07:26 schreef alors het volgende:
Eindelijk heb ik mijn geliefde trenchcoat te pakken
[afbeelding]
![]()
Jaa, ik ook. Bij de H&M dan, andere winkels/merken past 36 altijd goed. Maar welke maat heb jij dan besteld?quote:Op vrijdag 23 februari 2007 20:51 schreef Lollifant het volgende:
Oh dan ben ik erg benieuwd of hij mij gaat passen! Ik zit vaak tussen 36 en 38 in! Ik hoop het echt!!![]()
Ik heb ook 38 besteld!quote:Op vrijdag 23 februari 2007 20:54 schreef lienelien het volgende:
[..]
Jaa, ik ook. Bij de H&M dan, andere winkels/merken past 36 altijd goed. Maar welke maat heb jij dan besteld?
rek? neuhhquote:Op vrijdag 23 februari 2007 20:56 schreef Lollifant het volgende:
[..]
Ik heb ook 38 besteld!
Laatst heb ik ook 2 jurken gekocht bij de h&m, in de ene had ik maat 36, en in de andere had ik maat 40 nodig, als ik er niet als een rollade uit wou zien. Dus daarom ben ik er maar gewoon tussenin gaan zitten met die blauwe jurk!
Zit er een beetje rek in de stof of niet?
Ik hoop dat ik hem snel krijg
Hm, ik heb 75b, hoop dat ik niet platgedrukt wordt!quote:Op vrijdag 23 februari 2007 20:58 schreef lienelien het volgende:
[..]
rek? neuhh
Bovenaan zit 'ie wel zeg maar nét niet te strak, maar ik heb dan ook maar 70B, dus als je daar (ver) boven zit wordt je wel ietwat geplet
Nee, idd, ik zag het pas toen ik 'm na het passen weer uitdeed en hij een stukje binnenstebuiten lagquote:Op vrijdag 23 februari 2007 21:04 schreef Lollifant het volgende:
[..]
Hm, ik heb 75b, hoop dat ik niet platgedrukt wordt!![]()
Zitten er zakken in ja?Is niet te zien op de foto's!
hahaquote:Naja als ik hem niet pas zorg ik gewoon dat ik er in ga passen, ik vind hem zo leuk!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |