Heh, dat zei ik in de tijd dat ik in de ziektewet zat in verband met een depressie die bijna een jaar lang duurde.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 11:58 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik zeg altijd zo dat je beter een gebroken been kan hebben en moeten uitleggen, dan dit......
Ik zal mijn fotoboek eens bij moeten werken, inmiddels ben ik van baan veranderd en heb nu als functieomschrijving "virus analist"... Die kwartjes zijn wel hard aan het vallen nu ja, als ik zo terugkijk naar m'n werkverleden, vooral omdat het ook zo'n beetje het enige is waar in ik uit blink.quote:Wat dat boekwerk betreft......:ga er rustig voor ziiten. Neem er een aantal weken de tijd voor.... Pas op: schrijft het stuk niet toe in de richting van de diagnose. De keerzijde van deze aanpak is namelijk het risico voor een self fulfilling prophecy.......probeer dus wel eerlijk te blijven.....Maar bij diagnostiek doen ze hun eigen testen, dus je kan jezelf eigenlijk ook weer niet in de vingers snijden......
Oja, dat PM maakt ik nog ff in orde. Ik zag in je fotoboek dat je programeur bent.......ting....ting...ting...
![]()
Nou, succes met dit alles en benieuwd of en en zo ja wat er uitkomt.quote:Op maandag 5 februari 2007 18:15 schreef RiLo het volgende:
[..]
Heh, dat zei ik in de tijd dat ik in de ziektewet zat in verband met een depressie die bijna een jaar lang duurde.
[..]
Ik zal mijn fotoboek eens bij moeten werken, inmiddels ben ik van baan veranderd en heb nu als functieomschrijving "virus analist"... Die kwartjes zijn wel hard aan het vallen nu ja, als ik zo terugkijk naar m'n werkverleden, vooral omdat het ook zo'n beetje het enige is waar in ik uit blink.
hoe bedoel je?quote:
da's zo!quote:Op vrijdag 9 februari 2007 22:18 schreef Juup© het volgende:
[..]
Lees jouw eigen sig maar.
C18H27NO3 is bestanddeel van chilipepers
nou, ik ben echt heel blij dat mn vriend autist is en niet borderliner. ik heb met een borderliner samengewoond eerder en dat was vele malen meer vermoeiender dan samenleven met een autist. autisten en hun buien zijn goed in te schatten en goed op in te spelen, borderliners zijn naar mijn ervaring een en al onvoorspelbaarheid.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 22:26 schreef Poncho het volgende:
Ik heb een relatie met een borderliner die enigszins autist is. Al merk je van het autisme eigenlijk niets. Het is meer de borderline die de overhand heeft. Soms irritant: ruzie's om niets, ineens omslaan, zij mag dingen wel die ik van haar niet mag, bang om verlaten te worden maar wel kijken hoe ver ze kan gaan. Soms heb ik er echt genoeg van, maar dan opeens kom ik thuis en heeft ze schoongemaakt, geeft ze me een biertje en zegt ze dat ze zich belachelijk gedragen heeft en dat het haar spijt. Ze staat altijd net op tijd op om het te redden. Nu is het maar goed dat ik een hoop doorzettingsvermogen heb en dat ik het haat om iets op te moeten geven, maar toch. Ze kan ook heel erg opgaan in iets en dan geen oog meer hebben voor mij. Als ik haar op de pc laat, dan hoef ik niets te zeggen, want dan hoort ze het toch niet.
Ik moet haar soms heel erg remmen in bepaalde dingen, zoals drugs en drank. Het is soms echt heel erg vermoeiend. Maar ik ben altijd nog heel blij dat het autisme tot een minimum beperkt is.
Zo herkenbaar en mooi.quote:Een kapot vijfhoekje.
In de wereld van puntige vierkantjes, werd eens een vijfhoekje geboren. Vijfhoekjes waren jammer genoeg niet gewenst bij de puntige vierkantjes. De vierkantjes zeiden `We breken er wel een hoekje af, dan is het ook een vierkantje`. Dat ging niet zo makkelijk als ze dachten. Ze timmerden erop los, maar het lukte niet om er een vierkantje van te maken. Het vijfhoekje was nu flink beschadigd. De puntige vierkantjes waren teleurgesteld over het resultaat. Ze gaven het puntige vierkantje dan maar een grote houten plank, een houten vierkant, met twee kijkgaten erin. Het vijfhoekje moest voortaan altijd die plank voor zich uit dragen, om op een vierkantje te gelijken. Zo kon het zich jarenlang in de wereld van de vierkantjes bewegen. Dat vonden de vierkantjes best aanvaardbaar.
Het vijfhoekje werd moe van altijd met die grote zware plank te zeulen. Het bleef maar zoeken en zoeken naar een oplossing om ooit een echt vierkantje te worden. Na lange tijd kwam het uitgeputte vijfhoekje een paar wijze afgeronde vierkantjes tegen. Die zagen er veel vriendelijker uit dan de puntige vierkantjes.
`Hoe kan ik ooit nog een echt vierkantje worden?` vroeg het vijfhoekje. `Jij? Een vierkantje? Maar… jij bent gewoon een vijfhoekje!` zei een van de afgeronde vierkantjes. `Leg die plank eens even neer…` De andere afgeronde vierkantjes zagen het nu ook. `Ja! Jij bent gewoon een vijfhoekje! Jij hoeft toch niet te doen alsof jij een vierkantje bent! Jij hebt alleen maar een hoekje meer dan ons, daar is niks mis mee. We kennen er nog zulke, hoor!`
Bij de afgeronde vierkantjes mocht het kapotte vijfhoekje dat zware stuk hout eindelijk weggooien. Een paar puntige vierkantjes hadden dat van ver gezien, en zeiden: `Oei, nu gaat het heel erg slecht met het vijfhoekje, het lukte altijd zo goed met die plank!` Maar het vijfhoekje wist wel beter.
Je verwacht heel romantisch een mooi sentimenteel afscheid en dan krijg je dat. Zo herkenbaar:quote:Op vrijdag 9 februari 2007 22:36 schreef releaze het volgende:
[..]
nou, ik ben echt heel blij dat mn vriend autist is en niet borderliner. ik heb met een borderliner samengewoond eerder en dat was vele malen meer vermoeiender dan samenleven met een autist. autisten en hun buien zijn goed in te schatten en goed op in te spelen, borderliners zijn naar mijn ervaring een en al onvoorspelbaarheid.
Heh, had zojuist mn vriend aan de telefoon, hij is een weekje in frankrijk met iemand. ik helemaal sip, want ja, hij is weg! Maar is dan ook weer typisch iets voor hem om het gesprek aan de telefoon zo te houden alsof hij bij de albert heijn staat om te vragen of we nou nog wc papier nodig hadden of niet. En dan, hij: "Nou, dan spreken we elkaar volgende week weer." ik zwaar emo: "Okay", "Oke, doei! *klik*"
en ik echt "MIJN AFSCHEID! WAT DOE JE!"
quote:Op vrijdag 9 februari 2007 22:59 schreef zhe-devilll het volgende:
ik wil niet omgaan met lastige mensen of ze nu asperge hebben of komkommer zal mij een worst wezen eerlijk gezegd
ik vind hem wel sterkquote:
Zijn die diagnoses officieel gesteld?quote:Op vrijdag 9 februari 2007 22:26 schreef Poncho het volgende:
Ik heb een relatie met een borderliner die enigszins autist is.
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 11:18 schreef kriele het volgende:
Enigzins autist, dan zal ze wel PDD-NOS bedoelen.
De term PDD wordt losgelaten op mensen die kenmerken vertonen van autisme, maar niet gekwalificeerd kunnen worden als een 'volledige' autist. Vroeger noemde men dit autistiform, volgens mij.quote:
Wat ik daarmee bedoel is dat het echt een officieel vastgestelde borderliner is, die trekjes vertoont van een autist. Al hebben de meeste borderliners dit vanwege de structuur die ze nodig hebben. Zodra ik haar die structuur dan ook wil bieden dan hoeft het opeens niet en ik moet er geen rekening mee houden bla bla bla.quote:Op zaterdag 10 februari 2007 02:03 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Zijn die diagnoses officieel gesteld?
Ik bedoel je bent autist of niet en niet 'enigszins'
Thanksquote:Op zaterdag 10 februari 2007 12:06 schreef kriele het volgende:
[..]
De term PDD wordt losgelaten op mensen die kenmerken vertonen van autisme, maar niet gekwalificeerd kunnen worden als een 'volledige' autist. Vroeger noemde men dit autistiform, volgens mij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |