Wat heb je geleerd ?? en van wie ??quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:28 schreef kleinzusje het volgende:
Dank., ik leer weer veel vanavond
Ze wilde toch hete olie over hem heen gooien als hij ook maar een poging deed om haar te knuffelen?quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:28 schreef scanman01 het volgende:
Natasia zegt dat ze niets met Huub wil, maar ondertussen...
Dat is Natasia en daarom is ze zo ongelooflijk gestoord. Ze wil Sylvia een trip naar de hel bezorgen en kan niet tegen haar rotkop..... en even later geeft ze haar weer een kus. Zo werkt dat en daarom is ze zo gestoord als een deur.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:29 schreef Taurus het volgende:
Ik vind het toch altijd raar om de verhoudingen te zien, ene moment kunnen ze elkaar wel schieten, andere moment gaan ze relatief vriendelijk en zelfs 'lief plagerig' met elkaar om, Natasia en Huub net ook weer ff. Weird.
Mag ik daat 1 nacht over slapen ?quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:29 schreef petraa het volgende:
[..]
Wat heb je geleerd ?? en van wie ??
Is voor mij ook een raadsel.....quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:29 schreef Taurus het volgende:
Ik vind het toch altijd raar om de verhoudingen te zien, ene moment kunnen ze elkaar wel schieten, andere moment gaan ze relatief vriendelijk en zelfs 'lief plagerig' met elkaar om, Natasia en Huub net ook weer ff. Weird.
Maar Natasia wel aan Huub. Dat geloof ik echt. Die is net zo wanhopig intussen.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:30 schreef Sug4r het volgende:
Natasia zegt "ik ben verboden terrein voor jou" tegen Huub, alsof Huub aan haar behoefte zou hebben![]()
bierglazen, champagneflessen, alles wat je voorhanden komt ( barkrukken, stoelen, kapstokken, de bar, alle glazen en alle flessen... echt alles wat enigzins montabel is........ ( neem ook de stoeptegels onderweg alvast mee! )quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:28 schreef bosb het volgende:
Brian kan echt niet draaien..... Zouden ze mensen met eieren toelaten tot die zebre lounge, of moet het echt met bierglazen??
vooruit, morgen krijgen we het antwoordquote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:31 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Mag ik daat 1 nacht over slapen ?![]()
Zijn er een paar achter ofzo geweest vandaag.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:29 schreef Taurus het volgende:
Ik vind het toch altijd raar om de verhoudingen te zien, ene moment kunnen ze elkaar wel schieten, andere moment gaan ze relatief vriendelijk en zelfs 'lief plagerig' met elkaar om, Natasia en Huub net ook weer ff. Weird.
Alleen als jij het bent!quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:25 schreef kleinzusje het volgende:
Maar nu een huishoudelijke vraag van mij aan de man: Kun je klaarkomen met een schreeuwende ordie naast je die 3 liter wodka heeft gedronken en je naam niet kent ?
quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:32 schreef petraa het volgende:
[..]
vooruit, morgen krijgen we het antwoord![]()
Nou volgens mij is ze verliefd op haar rij-instructeur..daarom is ze al een paar keer gezakt..ze is in ieder geval gek op iemand..dat heeft ze NL verklapt..sort of.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:32 schreef kleinzusje het volgende:
ZDNGMW duikt het bed in met NL of Brian binnen 8 maanden
moet die koptelefoon ook zo raar om zijn spasmahoofd hangen? Of komt dat door het spasma?quote:Op zaterdag 27 januari 2007 00:30 schreef petraa het volgende:
Het lijkt wel iemand die spastisch is zoals hij staat te draaien en tegelijk te dansen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |