Nee, helaas niet.quote:Op woensdag 31 januari 2007 21:11 schreef Sanne het volgende:
Ik kom er niet op en jullie wel?
Adem in, Adem uit!quote:Op woensdag 31 januari 2007 21:13 schreef Incolumis het volgende:
bah wat een prutsers daar, kunnen niet eens een deadline halen
jij vooral natuurlijkquote:Op woensdag 31 januari 2007 21:26 schreef EvilDucky het volgende:
Jullie?
Moet je 2 uur lang iemand bezighouden?quote:Op woensdag 31 januari 2007 22:23 schreef Laura 2000 het volgende:
Oh en...
Naar aanleiding van dit topic heb ik me ook aangemeld... Speel het nu ongeveer een week en heb het al aardig door!
Ik houdt me voornamelijk bezig met paaldansenen heb vanmiddag mn eerste escort gedaan...
![]()
![]()
Zo in twee uurtjes 300L verdiend!
Werkt stukken beter dan camping...
Oh mijn naam is trouwens Laura Nesiote!
Nee het was voor 10 minuten!! Voor iets vaan 200L. De rest had ik via tips met paaldansen gekregen.quote:Op woensdag 31 januari 2007 22:25 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Moet je 2 uur lang iemand bezighouden?.
Haha ik ben er laatst geweest maar het was uitgestorvenquote:
Uhmmm wat is een xcite?quote:Op woensdag 31 januari 2007 22:40 schreef Zegati het volgende:
Met xcite's er bij is het helemaal makkelijk, beetje dom klikken en je avi komt nog klaar ook
das een extra onderdeel op je lichaam, waar je mee opgewonden kan wordenquote:
En hoeveel krijg je daarvoor?quote:Op woensdag 31 januari 2007 22:58 schreef Incolumis het volgende:
sommigen zijn premium member, en anderen werken voor hun geld
ik ben bijv DJ bij Basin
quote:Second Life Update 1.13.3 is up and ready to roll
Wednesday, January 31st, 2007 at 2:09 PM PST by: jeanlinden
The grid is now re-opened. Please note that auto-update may fail due to the web site load being high. Keep trying, or please download directly from the web site.
Thanks again for your patience!
Klopt, je moet best veel laten schieten of je hebt bepaalde mensen graag om je heen die niet in de tent willen komen die je managed. Maar vooral het eeuwige gezeik dat het toch nooit goed is. Dan word er gezegd een olifantenhuid te gaan kweken maar ik wil ook nog lol hebben in wat ik doe.quote:Op woensdag 31 januari 2007 23:10 schreef Laura 2000 het volgende:
Ja want het lijkt me dat er veel tijd en verplichtingen aan zo'n baan zitten...![]()
Sorry. Ik riep nog dat ik naar bed ging, maar dat heb je waarschijnlijk niet meegekregen.quote:Op donderdag 1 februari 2007 13:02 schreef longinus het volgende:
Eindelijk SL gister, ben ik ff mijn kleding aan het aanpassen en opeen sta ik alleen in de Basin![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |