Waarom komt het dan vaak voor dat sommige kledingstukken van mij krimpten? Zoal dat m'n sokken meteen al niet meer pasten na het wassen op 60 gradenquote:Op dinsdag 23 januari 2007 23:44 schreef vigier het volgende:
Ik was erg benieuwd wat een hoodie was, maar nu ik het zo zie wens ik er niet mee in verband gebracht te worden, en ook geen mensen te kennen die dit soort dingen dragen.
Om het kleiner te krijgen: 60 graden gaat je niet helpen, want als het 100% katoen is, dan kan het daar zondermeer tegen, al was je het 10x op die temperatuur, er gebeurt niets mee. Waarschijnlijk staat er ook gewoon 60° in het waslabeltje aan de binnenkant (in je kraag of links onderin).
Enige optie is dan 90 graden, maar daarmee zou het ook wel eens keihard kunnen worden en nog meer krimpen dan je wil.....
Groet, J.
Ik draag idd nu een bape, maar dan net wat anders. Hij moet nog steeds kleinerquote:Op woensdag 24 januari 2007 00:05 schreef Pizzakoppo het volgende:
TS spoor je wel? Dit is een bape vest, jullie zijn allemaal niet goed wijs
Idd, maar ik ben toch al gewend aan hun stupiditeitquote:Op woensdag 24 januari 2007 12:27 schreef heaven7 het volgende:
Jesus christ pubers! Leest even een endke terug waar het geschreven woord luidt; dit is niet mijn hoodie maar een voorbeeld!
Op hoeveel graden en hoe lang?quote:Op woensdag 24 januari 2007 14:19 schreef SEMTEX het volgende:
Drogen! Dat werkt grandioos! Mijn fitnessbroek was ook te groot en die heb ik ook gedroogd. Ineens lubbert-ie niet meer
Helaas werkt het ook zo met hoodies en blouses die ik niet wil lten krimpen, dus die droog ik tegenwoordig op de verwarming.
quote:Voor de overigen, het is niet de hoodie die op de foto staat
Het leven is niet eerlijkquote:Op woensdag 24 januari 2007 22:50 schreef Adfundum het volgende:
Zul je net zien dat het voorgekrompen katoen is.
Oke, hoewel dat katoen aan de binnenkant nogal pluizig is, neem ik het risico maar.quote:Op woensdag 24 januari 2007 23:16 schreef Leintjeuh het volgende:
Het is mij gelukt om een Dickies Hoodie te krimpen. Gewoon, wassen en in de droger totdat ie past. Kan een poosje duren voor ie krimpt, hier duurde dat een 3 maanden.
Je droger heeft toch geen graden staan??? Ik heb zelf geen droger maar de oude droger van m'n ouders had een koude en een warme stand. De nieuwe droger heeft meer standen, maar die heb ik nooit gebruikt...quote:Op woensdag 24 januari 2007 23:31 schreef HAHAHHA het volgende:
Hoi Lips, bedankt voor je advies, maar wat moet ik onder warme stand verstaan, 40 graden? 60? 80?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |