1 2 3 4 5 6 7 | # Lees input van STDIN while read bla; do echo $bla done |
1 2 3 4 5 | Kijk dit Kijk dit Hello world Hello world |
Daar lijkt het wel op ja.. Heb je ergens een kernel.log oid waarin er errors te zijn zijn?quote:Op zondag 11 februari 2007 17:29 schreef veldmuis het volgende:
Nope, dan zie ik in die cat /dev/ttyS0 wat ik typ in hyperterminal, niet meer en niet minder.
Het lijkt me dus dat het toetsenbord niet lekker gezien wordt door m'n router?
Alhoewel, hij roept wel dat hij gedetecteerd wordt als ik m inplug...
1 2 3 | /dev/root 120351 14187 99950 12% / tmpfs 2048 0 2048 0% /var/www/ramdisk |
1 2 | ./dev/log |
1 2 3 4 5 | -ash: cd: can't cd to /dev/log router# cat /dev/log cat: /dev/log: No such device router# |
Allebei geprobeerd, beeld blijft trillenquote:Op zondag 11 februari 2007 11:42 schreef slakkie het volgende:
Gebruik je Dapper of Edgy?
https://help.ubuntu.com/community/RestrictedFormats
Probeer het anders ff met automatix: http://www.getautomatix.com/
En, en, en? Is het nog gelukt?quote:Op woensdag 14 februari 2007 00:16 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik ben nou even mandriva aan het downloaden ... even kijken of dat op mijn macbook draaitom deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Domo arrigatoquote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:47 schreef slakkie het volgende:
Automatisch je netwerk configgen?
Sweet guide, ik moet het ff vermelden, hierdoor kon ik de laatste hurdle nemen:
http://www.aaron-spettl.d(...)erkkonfiguration.php
Mijn config:
http://ubuntuforums.org/showthread.php?p=2143481#post2143481
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop