abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_45518348
Het laatste obstakel dat staat tussen mij en mijn definitieve studiekeuze is de kwestie of ik wijsbegeerte (dat ik dat ga doen, staat al vast) moet gaan volgen aan de UvA of aan de VU (beide te Amsterdam). Ik ben geinteresseerd in zowel verschillen die betrekking hebben op de inhoud als die betrekking hebben op zaken zoals sfeer. Verlicht mij en verwerf mijn dank.
pi_45519100
Ik wil je gerust helpen, maar verschillen kan ik je niet geven, op de VU ben ik nooit geweest. Als je iets specifiek wil weten kan ik je daarmee wel helpen.

O, heb ook nog wel eerstejaarsboeken te koop!
pi_45520117
Ah, dat laatste kan inderdaad nog van pas komen. Aangaande het hoofdonderwerp; ligt er de nadruk op een specifiek deelonderwerp bij de UvA? En zijn er verder voordelen die je kan noemen?
pi_45520593
Tja, als je filosofie studeert en je wil ook na je studie nog een fatsoenlijke baan vinden kun je je het best in de logica specialiseren. En dat is dacht ik op de UvA wat beter dan op de VU.
pi_45523251
quote:
Op vrijdag 19 januari 2007 22:36 schreef Laurens. het volgende:
Ah, dat laatste kan inderdaad nog van pas komen. Aangaande het hoofdonderwerp; ligt er de nadruk op een specifiek deelonderwerp bij de UvA? En zijn er verder voordelen die je kan noemen?
Als je die boeken wil, ik heb een V&A topic, zijn waarschijnlijk allemaal boeken die je nodig hebt.

Echt een hoofdonderwerp was er niet op de studie, je eerste jaar krijg je van de meeste richtingen een introductievak, de rest in het begin van het 2e jaar, dus kan je zelf kiezen wat je het leukste vind. Voor elke richting heb je wel 2 specialisatie vakken en meestal ook wel een keuzevak die bij je stroming naar keuze aansluit. Verder heb je ruimte voor een minor.

Klein extra voordeel is dat het over het algemeen uitstekende docenten zijn. Pekelharing is nu al een paar jaar achter elkaar gekozen tot docent van het jaar van de hele UvA.

Wel geloof ik dat het aanbod van oosterse filosofie wat mager is aan de UvA.
pi_45527776
uva is de betere universiteit

maar dan kijk ik niet naar onderwijsniveau want dat weet ik niet, maar wat alle andere dingen betreft: zeker uva
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')