sorry man... what was I thinking. My bad...quote:Op vrijdag 19 januari 2007 10:40 schreef yoghurtje het volgende:
Kap nou eens een keer met die battledates..
Gisteravond vond ik de battles wel weer ff leuk, maar je hebt gelijk - speeddates zijn veel leuker. Relaxter.quote:daar schiet je echt niks mee op. Doe gewone speeddates dan heb je al dat gezeik niet van vechten om een meisje.. dan heb je haar gelijk al voor jezelf.
Je word niet alleen gematched naar aanleiding van leeftijd, maar ook naar aanleiding van al die andere tientallen vragen. Misschien helpt het als je je antwoorden eens aanpast.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 12:05 schreef Garisson72 het volgende:
En ik weet toch echt zeker dat ik bij de leeftijden van de dames metdewelke ik wens te chatten, heb opgegeven dat het zo ongeveer -7 jaar moet zijn (dus jonger dan ik).
wáárom krijg ik dan steeds kapsters en huisvrouwen van 42?![]()
Nee ik gebruik op mijn werk FF en thuis IE, geen verschil gemerkt.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 12:32 schreef Garisson72 het volgende:
dat is misschien niet eens zo'n gek idee... ook gezien het experimenteer-gehalte.
en dan nog es wat - merkt iemand verschil tussen de werking van PaiQ in IE7 of FF2?
Ik richt me puur op de vrouw. Van die kerel hoef ik namelijk niks te weten. Neemt niet weg dat de battletegenstander gewoon vaak een hele relaxte gozer is, soms interessanter dan de doos waar je om 'battlet'.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 09:28 schreef Garisson72 het volgende:
zijn er mensen die dit kunnen beamen?
hoe benaderen jullie zo'n battledate?
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 17:13 schreef Aneurism het volgende:
Beste tip die ik kan geven:
Koop een mannenstring in luipaard motief (is weer helemaal in!) en doe een stripbroek (zo eentje met klitteband die je zo van je reet af kan trekken) aan en ga los in de oude lullenkroeg waar je hebt afgesproken. Gegarandeerd een succes!
En mijn grootste tip : kap met die battledatesquote:Op vrijdag 19 januari 2007 18:05 schreef Godshand het volgende:
[..]
Jezus deel 6 alweer
ik dacht dat de tips toch wel allemaal geweest waren...
Nog een tip: raak niet verslaafd aan een datingsite!'
welnee zijn leuk... vooral als je ze vaak wintquote:Op vrijdag 19 januari 2007 18:25 schreef yoghurtje het volgende:
[..]
En mijn grootste tip : kap met die battledates![]()
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 16:36 schreef Silenus het volgende:
- Als je IT'er bent, bied daarvoor dan direct je excuses aan.En zeg dat je geen typische IT'er bent maar gewoon een hele gave kerel. Ook al ben je wel een typische IT'er.
Dat lukt dus niet. Want als ik battledate uitvink, dan krijg ik wel een speeddate, maar die wordt dan binnen een paar seconden verbrokenquote:Op vrijdag 19 januari 2007 10:40 schreef yoghurtje het volgende:
Kap nou eens een keer met die battledates.. daar schiet je echt niks mee op. Doe gewone speeddates dan heb je al dat gezeik niet van vechten om een meisje.. dan heb je haar gelijk al voor jezelf.
vrouwen kicken op het bouwvakkers-type of de 'handige en slimme kok'. Heb al twee keer mogen verliezen omdat ze een kok aantrekkelijker vonden dan een techneut.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 20:48 schreef BttD het volgende:
[..]
Dit lijkt nog steeds een groot struikelblok te zijn voor veel van de dames. Alsof je, wanneer je informatica studeert meteen iemand bent die zich opsluit op zijn kamertje, 's nachts leeft, een zwart t-shirt draagt en lang haar heeft, pizzavlekken in zijn shirt heeft, stinkt en wat al niet meer
Heeft er gewoon geen zak mee te maken maar kennelijk zien sommige meiden dat dus echt niet
En ik ga ECHT NIET mijn excuses aanbieden voor het feit dat ik IT'er ben ofzo. Ik vermijd de vraag of ik lul er omheen ofzo, want anders krijg je gelijk weer zo'n stempel opgedrukt
vrouwen die alleen battledates willen moet je vermijden als de pest.... die zitten er alleen maar om hun eigen ego te strelen en hebben totaal geen intresse om te daten.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 00:24 schreef base3ball het volgende:
[..]
Dat lukt dus niet. Want als ik battledate uitvink, dan krijg ik wel een speeddate, maar die wordt dan binnen een paar seconden verbroken. ZIjn dus van die vrouwen die alleen maar battledates willen
![]()
nee hoor, die willen een man die een andere andere man(en de vrouw in kwestie ghehe) aankan en zich niet zomaar in een hoekje laten blaffen na wat bijdehante of stoere taal...quote:Op zaterdag 20 januari 2007 12:26 schreef Daggerspine het volgende:
[..]
vrouwen die alleen battledates willen moet je vermijden als de pest.... die zitten er alleen maar om hun eigen ego te strelen en hebben totaal geen intresse om te daten.
want stel je voor dat je samen uit bent in een IRC kanaal en je wordt lastiggevallen, dan moet je vriendje je wel kunnen verdedigen...quote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:26 schreef Godshand het volgende:
[..]
nee hoor, die willen een man die een andere andere man(en de vrouw in kwestie ghehe) aankan en zich niet zomaar in een hoekje laten blaffen na wat bijdehante of stoere taal...
Nuttige bijdrage weerquote:Op zaterdag 20 januari 2007 16:55 schreef Duiveltja het volgende:
6 delen volgeluld.
Wie hebben er nou al "succes" gehad? Ik denk vrij weinig, anders zou het topic wel doodbloeden.
Het gaat jou gewoon helemaal geen reet aan. Dit topic is toch om ervaringen uit te wisselen? Dan is het ook geen wonder dat ie blijft bestaan. Er is toch geen 'oplossing' voor internetdaten ofzoiets dergelijks? Het is gewoon een manier om met andere mensen in contact te komen.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 18:38 schreef Duiveltja het volgende:
Dat is toch het doel? Het verkrijgen van een date. Je bent weinig succesvol raad ik.
Van internetdaten ja. Niet van dit topic.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 18:38 schreef Duiveltja het volgende:
Dat is toch het doel? Het verkrijgen van een date. Je bent weinig succesvol raad ik.
Nou good for you dan.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 18:52 schreef BttD het volgende:
[..]
Het gaat jou gewoon helemaal geen reet aan. Dit topic is toch om ervaringen uit te wisselen? Dan is het ook geen wonder dat ie blijft bestaan. Er is toch geen 'oplossing' voor internetdaten ofzoiets dergelijks? Het is gewoon een manier om met andere mensen in contact te komen.
Maar goed, als je het zo graag wilt weten. Op het moment ben ik succesvoller dan je denkt. Krijg nu ook ineens allemaal reacties op relatieplanet, waar ik normaal niks kreeg. Heb net een date achter de rug en er liggen er nog wel meer potentiele in het verschiet. Verder hopen dat ik via de site www.nieuwemensenlerenkennen.nl ook nog een boel nieuwe meiden leer kennen.
Precies, en de fotos maken ook een hoop uit... daar gaat het uiteindelijk allemaal om hoor, hoe leuk je ook kunt kletsen en battledaten enzo, als je geen leuke fotos hebt dan is het snel over.quote:Op zaterdag 20 januari 2007 17:13 schreef vencodark het volgende:
Tja, je kan alle tips netjes opvolgen, je ideaal gedragen en verder geen kritisch puntje hebben maar uiteindelijk draait het op geluk/toeval. Geheel toevallig kan je een heel leuk persoon tegen komen met wie het klikt en daarvoor hoef je je echt niet aan de tips te houden.
Een tip van mij: gewoon je gang gaan en er niet teveel over nadenken.![]()
True, het oog wil ook wat.quote:Op zondag 21 januari 2007 10:01 schreef yoghurtje het volgende:
[..]
Precies, en de fotos maken ook een hoop uit... daar gaat het uiteindelijk allemaal om hoor, hoe leuk je ook kunt kletsen en battledaten enzo, als je geen leuke fotos hebt dan is het snel over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |