http://www.svsd.nl/quote:Op donderdag 18 januari 2007 18:03 schreef Vakkie_W het volgende:
Hebben ze de Deltawerken al gesloten?
Wat is het nou?quote:Op donderdag 18 januari 2007 18:06 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
http://www.svsd.nl/
nee / ja, dus
Alleen bij Krimpen aan de Ijssel. Oosterscheldekering is alleen dicht voor verkeer, en Nieuwe Waterweg is ook openquote:
Sneu.. maarja.. wie gaat er nu nog met een motor rijdenquote:Op donderdag 18 januari 2007 18:09 schreef Logician het volgende:
tvp, + motorrijder dood
Is die bij de Algera dicht? Mooi dan zit ik goedquote:Op donderdag 18 januari 2007 18:09 schreef Piles het volgende:
[..]
Alleen bij Krimpen aan de Ijssel. Oosterscheldekering is alleen dicht voor verkeer, en Nieuwe Waterweg is ook open
www.crisis.nl als landelijke website door de overheid aangemaakt.quote:Op donderdag 18 januari 2007 18:11 schreef veldmuis het volgende:
Een 0800-storminformatielijn geopend
Nederland
Amsterdam kan je niet op het station zitten toch? gingen ze toch ontruimen!quote:Op donderdag 18 januari 2007 18:10 schreef Coastertommm het volgende:
Danm, stel dat je nu vastzit op Utrecht, of Amsterdam CS. Ik heb ook een keer zo'n grote chaos meegemaakt (seinstoring), maar toen gingen de treinen 's avonds nog wel rijden.. hier dus waarschijnlijk niet
quote:Op donderdag 18 januari 2007 18:11 schreef veldmuis het volgende:
Een 0800-storminformatielijn geopend
Nederland
niet bereikbaar hierquote:Op donderdag 18 januari 2007 18:12 schreef Basp1 het volgende:
[..]
www.crisis.nl als landelijke website door de overheid aangemaakt.
Het is maar saai he? In Breda.quote:Op donderdag 18 januari 2007 18:12 schreef veldmuis het volgende:
Hoe groot is de kans dat er in Breda nog wat gaat gebeuren behalve dat zuchtje wind van nu? Kun je dat ergens zien?
en hij ligt platquote:Op donderdag 18 januari 2007 18:12 schreef Basp1 het volgende:
[..]
www.crisis.nl als landelijke website door de overheid aangemaakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |