quote:Storm zwaarste sinds oktober 2002
De storm van vandaag is de zwaarste sinds 27 oktober 2002.De ergste van de laatste decennia was die van 25 januari 1990.Toen kwamen er 17 mensen om als gevolg van een storm met windkracht 11, die vooral in de avondspits woedde.
De storm bereikt rond het middaguur een windkracht tien. Rijkswaterstaat kwam vanochtend al met het advies binnen te blijven. Dit zogenoemde verkeersalarm werd voor het eerst gegeven.
De alarmering van Rijkswaterstaat werd ontwikkeld na de chaos die ontstond door de sneeuwval van 25 november 2005. Doel is om een totale ontwrichting van het verkeer te voorkomen.
Dat was nog eens een toffe verjaardag.quote:Op donderdag 18 januari 2007 17:34 schreef koningdavid het volgende:
De ergste van de laatste decennia was die van 25 januari 1990.Toen kwamen er 17 mensen om als gevolg van een storm met windkracht 11, die vooral in de avondspits woedde.
Heej Jij lijjkt op iemand die ik ken genaamd Pietquote:Op donderdag 18 januari 2007 17:34 schreef ouderejongere het volgende:
Het record van 1990 wordt niet gebroken, nu heb ik toch een streepje voor op de jongere generatie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |