Voetbalzone.nlquote:Ajax wil Heitinga binden tot 2011
Geschreven door Pieter Hanson op woensdag, 17 januari om 17:10
Ajax heeft John Heitinga een nieuw contractvoorstel gedaan. De Amsterdammers hopen de verdediger tot de zomer van 2011 aan zich te binden, zo meldt VI.
Met het nieuwe contractaanbod hoopt Ajax de buitenlandse interesse voor Heitinga te ontzenuwen. De verdediger staat al geruime tijd in de belangstelling van het Italiaanse Fiorentina.
De 23-jarige Heitinga speelt sinds 2001 in de hoofdmacht van Ajax. De verdediger is een jeugdproduct van de Amsterdamse club. Hij speelde al 24 interlands (2 doelpunten) en maakte deel uit van de Nederlandse WK-selectie.
Jaja de aartsvijand uit alkmaarquote:Ik zal hem niet uitfluiten maar ik zal hem ook zeker niet hartstochtelijk gaan toezingen. Arveladze weet zelf hoe de banden tussen beide clubs zijn en dan ga je niet zo iets zeggen, al erg genoeg dat we nu al die onzin weer moeten aan horen van die 020 supporters.
Zegt een fan die 2 jaar geleden waarschijnlijk nog voor Ajax was. Echt prachtigquote:maar wanneer ben je nou een echte neus...als je zegt dat je dat team uit 020 support, maar enkel weet hoe de nieuwe ufo heet?
als je het mij vraagt zijn de ''020-supporters'' verspreid over dit land supporter sinds 1996...
eenschquote:Op woensdag 17 januari 2007 19:26 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Voetbalzone.nl
Goede zaak, Sjonnie moet blijven.![]()
quote:Oud-Ajacied Ledezma naar Duitsland
17 januari 2007, 18:28
Door: Roy van den Berghe
FC Augsburg heeft zich voor volgend seizoen versterkt met Froylan Ledezma. De oud-Ajacied komt transfervrij over van het Oostenrijkse SC Rheindorf Altach, waar hij het afgelopen jaar een sterke indruk maakte.
Ledezma werd in het verleden gezien als één van de grootste talenten van Zuid-Amerika. Zowel Ajax als Feyenoord hengelden in 1997 naar zijn diensten. De Amsterdammers haalden hem uiteindelijk binnen als de grote aankoop van dat seizoen. Deze status heeft hij echter nooit waar weten te maken.
Toen hij in 2000 terugkeerde naar Zuid-Amerika bloeide hij langzaam op. Medio 2006 koos hij voor het avontuur in Oostenrijk, waar hij tot op heden uitstekend heeft gepresteerd. Dit bekroont de Duitse tweedeklasser FC Augsburg dus met een contract.
Een ras-Ajacied. Die moet zeker blijven.quote:Op woensdag 17 januari 2007 19:26 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Voetbalzone.nl
Goede zaak, Sjonnie moet blijven.![]()
Ik heb dagelijks met die lijers te makenquote:Op woensdag 17 januari 2007 19:57 schreef kreischer2000 het volgende:
Calimero's daar in Alkmaar...
voor ons welquote:Op woensdag 17 januari 2007 23:32 schreef TerroRobbie het volgende:
Heitinga, leuke verdediger maar niet meer dan dat.
quote:Op woensdag 17 januari 2007 23:32 schreef TerroRobbie het volgende:
Heitinga, leuke goede verdediger maar niet meer dan dat klaar om beter te worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |