ja, nee/ja.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:19 schreef Markster het volgende:
werk jij met linux? Mag je dat zelf bepalen ?
Ik zou niet weten waar ik hem vandaan heb, maar als je op google zoekt naar 'OS X skin' kom je ook erg ver...succesquote:
Ik weet niet waarom die afspraak gemaakt is, maar het is wmb geen keiharde eis om een desktop te posten.quote:Op maandag 29 januari 2007 19:16 schreef arneaux het volgende:
De afspraak van zon topic als dit is dat je het orgineel + je desktop pos, dus, gewoon posten.
Geen idee, heb nu geen toegang meer tot de prive sectie maar dit is de bestandsnaam:quote:Op woensdag 31 januari 2007 08:12 schreef Strolie75 het volgende:
Uit welk spel komt die desktop?
http://gcn.perso.ch/image(...)darkness_06_1600.jpgquote:Op woensdag 31 januari 2007 09:24 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Geen idee, heb nu geen toegang meer tot de prive sectie maar dit is de bestandsnaam:
wallpaper_shaiya_light_and_darkness_06_1600.jpg of dat ook de naam van het spel is weet ik niet, nooit van gehoord iig maar vond de wallpaper wel mooi.
Welk programma staat er links van VLC? En links naast Adium?quote:Op dinsdag 30 januari 2007 10:41 schreef Uncle het volgende:
[[url=http://www.palmtrick.org/screendump2.JPG]afbeelding][/url]
(klikbaar)
Wallpaper is foto van finish 20k afvalkoers op WK skeeleren 2006
Oh, okquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:12 schreef whoops het volgende:
[..]
http://gcn.perso.ch/image(...)darkness_06_1600.jpg
Hier staat 'ie wel op een non-private sectie...
En hier nog wel meer: http://gcn.perso.ch/images/Girls/index.html
En hoe krijg je ook alweer zo'n Dockquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:15 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Welk programma staat er links van VLC? En links naast Adium?
Mijn dekstop is weinig bijzonders. Gewoon standaard Ubuntu Desktop op het moment en in Windows is 'ie zwart. In OS X ook gewoon een standaard desktop.
Links van VLC staat inderdaad iWeb (met standaard icoontje dus die moest niet zo moeilijk zijn), Links van Adium staat OpenTTD (Transport Tycoon deluxe) = uber verslavende game van vroegahquote:Op woensdag 31 januari 2007 11:15 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Welk programma staat er links van VLC? En links naast Adium?
Wat voor een dock bedoel je?? Vakje om dock weggehaald middels 'transparent dock' en extra streepjes toegevoegd en dat zijn dock-separatorsquote:Op woensdag 31 januari 2007 14:50 schreef Tomasso het volgende:
[..]
En hoe krijg je ook alweer zo'n Dock![]()
iWeb gebruik ik niet.quote:Op woensdag 31 januari 2007 14:57 schreef Uncle het volgende:
[..]
Links van VLC staat inderdaad iWeb (met standaard icoontje dus die moest niet zo moeilijk zijn), Links van Adium staat OpenTTD (Transport Tycoon deluxe) = uber verslavende game van vroegah(maar nog springlevend overal op internet kwam ik onlangs achter)
En die staat hier: http://www.euronet.nl/users/wesleys/dig/kde_laptop_work.pngquote:Op dinsdag 30 januari 2007 18:34 schreef slakkie het volgende:
Tevens is mijn werklaptop ook een Ubuntu bak (ook hier is de image vakkundig van verwijderd).
Tsja ach, ook enige spelletje dat ik er wel eens op speel, begint al weer minder te worden, oude verslavingen oppakken is toch anders als vroegerquote:Op woensdag 31 januari 2007 22:17 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
iWeb gebruik ik niet.
En spelletjes doe ik ook niet echt op mijn iBook, dus niet vreemd dat ik TTD niet herkende. Ik dacht even aan een programma om financiën bij te houden door het icoontje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |