Liever niet nee...quote:Op zondag 14 januari 2007 19:15 schreef highway101 het volgende:
Dan wil ik niet in Ojmjakon zijn bij 7 bft en -60.
-109.85
Inderdaad handig...quote:
Dan was de situatie anders geweest ja.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 23:39 schreef Light het volgende:
Het was ook wel lekker dat het gisteren tijdens de storm niet koud was. Met een graad of 10 was het redelijk uit te houden buiten, bijvoorbeeld op stations. Windkracht 10 bij temperaturen rond het vriespunt, of nog lager, dat had voor veel meer problemen gezorgd.
Piet Paulusmaquote:De temperaturen zijn vanmorgen alleen maar gedaald. Vanaf Terschelling tot aan Stadskanaal en Eelde was het om 12.00 uur onder nul met een krachtige tot harde oostenwind. Op Terschelling uitschieter in kracht 8.
Dat zijn hele andere temperaturen, dan hier in Nederland.quote:Op zondag 11 februari 2007 00:47 schreef popolon het volgende:
Vorige week kregen we een echte 'blizzard' vanaf Lake Michigan over ons heen. Ik schat dat de temperatuur toen zo'n -20C was, echter, de zogenaamde 'wind chill' was op sommige momenten -40 tot -50C.
Ik stak heel even m'n hoofd buiten de deur om te kijken hoe dat voelde. Tja, vrij fris. Ik kan je niet aanraden dan buiten te zijn op zo'n moment.om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Dit klinkt bekendquote:Op zondag 11 februari 2007 00:47 schreef popolon het volgende:
Vorige week kregen we een echte 'blizzard' vanaf Lake Michigan over ons heen. Ik schat dat de temperatuur toen zo'n -20C was, echter, de zogenaamde 'wind chill' was op sommige momenten -40 tot -50C.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop