abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_2863041
ZIEK!!!!!

En stom

pi_2863144
quote:
Op vrijdag 18 januari 2002 23:38 schreef JoJoSam het volgende:

[..]

Wat vind je vriendin hiervan??


Die heeft hij vast niet.
Maargoed ontopic. Een condoom moet je dus echt niet meer dan 1 keer gebruiken, anders kan je het net zo goed laten.

Tjee, waar heb jij je hersens zitten man.

pi_2863933
je draagt je slip, boxer oid zeker ook tot die versleten is?
pi_2863946
Leeg zuigen , volgende...


(wat te veel "een rug te ver gekeken )

kom , jij bent de scanner , ik het papier :o
pi_2864031
Doe ff normaal man...

Ik maar denken dat ik gek ben... condoom 2 keer gebruiken... egt ziek..

Maar goed..

[offtopic]
Phreak vind eigelijk dat ze die dingen gratis moeten verschaffen.. ze willen tog zo graag dat we ze gebruiken ?.. ze steken ook miljoenen in niet werkende file-probleem-oplossingen.. ze willen dat we veilig gaan neuken ?.. dan betalen ze daarook maar voor.. Maar aangezien ze dat niet doen.. zal ik ze tog zelf moeten kopen..
[/offtopic]

pi_2864052
ik lig in een deuk om dit topic hehe
  zaterdag 19 januari 2002 @ 03:01:00 #32
17205 Profesor
I have a dream!
pi_2864065
quote:
Op vrijdag 18 januari 2002 21:55 schreef __________ het volgende:

[..]

Het gaat mij niet zozeer om de zwangerschap maar om de SOA. Een zwangerschap kan je altijd nog laten aborteren in het uiterste geval. Als je dit vroeg genoeg onderkent is het nog alleen maar een paar (zeg stuk of 300) cellen.



Deze lichtzinnigheid over zwangerschappen is te schandalig voor woorden. Lekker makkelijk lullen als man zijnde en de vrouw...ach die laat het maar aborteren, wat maakt het uit.

schande!
[url=http://forum.fok.nl/showtopic.php/297546] ~Profesor geeft spreekuur~ [/url] Professor zou wel een vrij trieste and pretentieuze nick zijn voor iemand die zoveel semi-doordachte nonsens post.
pi_2864082
quote:
Op vrijdag 18 januari 2002 21:07 schreef __________ het volgende:
maar kan je condooms een beetje veilig meerdere keren gebruiken? En als dat zo is hoe maken jullie hem dan schoon en hoe rol je hem weer het makkelijkste op?
Yep, jij wel!
De rest van ons niet
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  zaterdag 19 januari 2002 @ 09:24:43 #34
19775 Slam
The True AoD
pi_2864867
heb je ze allemaal wel op een rijtje
Es ist geil ein Arschloch zu sein!!!!
pi_2864880
quote:
Op zaterdag 19 januari 2002 03:01 schreef Profesor het volgende:

[..]


Deze lichtzinnigheid over zwangerschappen is te schandalig voor woorden. Lekker makkelijk lullen als man zijnde en de vrouw...ach die laat het maar aborteren, wat maakt het uit.

schande!


Mee eens. Het moet een ramp zijn om ongewenst zwanger te worden, en nog laten aborteren ook! Dat is niet 'zomaar' even iets wat je doorgaans op de zaterdagochtend doet. Dit is echt sick gewoon. Doe normaal, en doe niet alsof je die dingen vaker gebruikt. Zeker ToD ofzo.
pi_2864885
quote:
Op vrijdag 18 januari 2002 21:41 schreef RuiDaSilva het volgende:

[..]

Meen je dit nou echt.........??????? Het zou wel heel erg zijn als je een zwnagerschap van het niet willen kopen van nieuwe condooms af zou laten hangen!! Het gaat een keer FOUT!!!


Helemaal mee eens!!!!

Kom op man, gebruik je verstand.
Een kind is duurder dan iedere keer nieuwe condooms kopen hoor!!!!!

pi_2864978
quote:
Op vrijdag 18 januari 2002 21:07 schreef __________ het volgende:
maar kan je condooms een beetje veilig meerdere keren gebruiken? En als dat zo is hoe maken jullie hem dan schoon en hoe rol je hem weer het makkelijkste op?
haha, typisch weer een vraag van een Hollander ., doe niet zo verrekte cheap joh,. zo duur zijn die dingen toch niet ??
pi_2865011
Waarom wil je ze weer oprollen
Een overhemd speld je toch ook niet weer op het karton na het wassen?

Tip: droog ze niet op de verwarming, dan gaat de rek eruit.

Intimidation is the crudest form of headology, though
ACWW: 1031-4257-7907 Juice in Wildtown
ACCF: 4855-0328-6610 Niccie in Swoppa
pi_2865085
Je zou hem binnenste buiten kunnen aantrekken...
I´m back.
pi_2865110
Ik was ze altijd gewoon in de was machine (geen wasverzachter gebruiken uiteraard). Alleen de was droger kunnen ze niet tegen, ik droog ze dus altijd gewoon buiten aan de waslijn.
En als je er voorzichtig mee bent, dan kun je er echt heel lang mee doen. Ik heb zelfs nog een condoom van bijna 15 jaar oud, en die doet het nog prima. (ok, zitten wel al 2 plakkertjes op, maar daar is een batavus fietsenplak setje prima voor te gebruiken)
Wie is jouw favoriete sprookjesfiguur, Sinterklaas, Hans en Grietje, Roodkapje, of Jezus?
pi_2865165
.....Wat vind je vriendin hiervan?
quote:
Op zaterdag 19 januari 2002 00:19 schreef BBTBfan het volgende:

[..]

Die heeft hij vast niet.


Nou ja, als hij niemand om te neuken heeft, kan het ook niet zo'n kwaad.
pi_2865169
Inderdaad, ik heb ook al een aantal vrij oude condooms. Je kunt denk ik ook beter de wat dikkere anale kopen, die gaan een paar jaar langer mee dan de gewone.

Een nadeel van de wasmachine, waar mijn vriendin wel over klaagt, is dat de smaakjes er zo snel afgewassen zijn. Daarom smeer ik hem voor haar altijd eerst even met een kwakje in, dan smaakt ie weer heerlijk naturel

pi_2865373
Hee, wel een goed idee, dus niet gewoon je condooms leeggieten, maar de inhoud bewaren in een potje als smaak versterker..
Overigens heb ik net via internet originele condooms van varkens darm besteld, zijn nog veel sterker, en gaan volgens de advertentie zeker 20 jaar mee.

www.condoomsvanvarkensdarm.nl

Wie is jouw favoriete sprookjesfiguur, Sinterklaas, Hans en Grietje, Roodkapje, of Jezus?
pi_2866779
quote:
Op zaterdag 19 januari 2002 12:14 schreef Sakura het volgende:
Hee, wel een goed idee, dus niet gewoon je condooms leeggieten, maar de inhoud bewaren in een potje als smaak versterker..
Overigens heb ik net via internet originele condooms van varkens darm besteld, zijn nog veel sterker, en gaan volgens de advertentie zeker 20 jaar mee.

www.condoomsvanvarkensdarm.nl


die link werukt helemaal niet
Deze post is zorgvuldig na gekeken en stom genoeg bevonden om gepost te mogen worden
pi_2866796
quote:
Op vrijdag 18 januari 2002 23:38 schreef JoJoSam het volgende:

[..]

Wat vind je vriendin hiervan??


die heeft geen tijd om hierop te antwoorden, want
die hangt net het wc-papier aan de drooglijn!
pi_2866810
quote:
Op zaterdag 19 januari 2002 16:08 schreef grapjas het volgende:

[..]

die link werukt helemaal niet


kun je nagaan hoe die condooms zijn dan
het leven is een sprookje... dat geloof je toch zelf niet
  zaterdag 19 januari 2002 @ 16:14:52 #47
12280 Mukie
Mukie is lief!
pi_2866814
quote:
Op vrijdag 18 januari 2002 22:22 schreef __________ het volgende:

[..]

Nee, ik heb wel altijd nieuwe bij me, ik gebruik ze ook niet meer dan 3 keer. Soms 1 keer een heel enkele keer 4 keer. Maar dan heb ik ook geen extra condoom bij me.


wacht ff je gebruikt ze meerdere keren endenkt dat met een beetje warm water alle cellen, bacterien etc erafgewassen zijn ? Damn wat ben jij stupid voor een 26-jarige.

Omdat het juist cellen enzo zijn MOET je een nieuwe condoom nemen en niet 2 laat staan dus 3 keer gebruiken. Voor iemand die zo bang is om soa's te krijgen ben je erg stom bezig. Ga eens een kleer voor de grap met de rutgher stichting bellen of praat eens met je dokter drover. Die kunnen je dat haarfijn uitleggen.

stupiditeit bestaat dus toch op die leeftijd ?

To be conscious that you are ignorant is a great step to knowledge.
Imagination is the one weapon in the war against reality.
  Eindredactie Games zaterdag 19 januari 2002 @ 18:16:16 #48
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_2867992
verkeerde topic
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  zaterdag 19 januari 2002 @ 18:21:48 #49
12295 dozo
De snelste alien ooit
pi_2868056
Deze gozer is echt niet normaal!!! Hoe verzin je het jij bent echt heeel triest.muuuwhahaha dit kan je gewoon niet menen

En omdat ik zo goed ben zal ik een giro voor je openen zodat je geestelijke bijstand krijgt en condooms nou je zin?

ja ik ben het en ik zal het blijven ook let maar op
  zaterdag 19 januari 2002 @ 18:21:58 #50
11170 jerney
Een goedkoop avonturier
pi_2868058
quote:
Op zaterdag 19 januari 2002 16:12 schreef tekkel het volgende:

[..]

die heeft geen tijd om hierop te antwoorden, want
die hangt net het wc-papier aan de drooglijn!


LOL
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')