Ik begrijp ook niet waar 'Brain' het idee vandaan denkt te halen dat hij boven Huub staat, wat betreft z'n gedrag. Maar goed, hij heeft al vele malen eerder bewezen dat de term 'zelfreflectie' hem onbekend is.quote:Op zondag 7 januari 2007 17:31 schreef LekkerSimpel het volgende:
Brian wil zich niet verlagen tot het niveau van Huub. Kan ook niet. Zijn niveau is al vele malen lager.
20:00u was de planning, maar ik denk dat Bart er niet aan mee gaat doen.....quote:Op zondag 7 januari 2007 17:46 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
Wanneer gaan ze nou dat sprintje trekken voor punten??
Denk in ieder geval dat Natasia uit haar jurk gaat knallen als ze ook gaat etenquote:Op zondag 7 januari 2007 17:48 schreef Black_king het volgende:
Ze gaan zo eten. Zal Huub dan zijn klaagzang gaan houden ?
Zal gaan knallen, vermoed ik.
Maar iemand stelselmatig treiteren, is dan ineens weer "spel". Dat wil er bij mij niet in. Ook dát is over de grens, vind ik.quote:Op zondag 7 januari 2007 17:13 schreef Sonique het volgende:
[..]
Als iemand mijn moeder een hoer zou niemen en dergelijk zou ik dat ook buiten de camera's willen rechtzetten...
Ik ben heel erg benieuwd of de daad bij het woord gevoegd wordt.quote:Op zondag 7 januari 2007 17:52 schreef demins het volgende:
Brian praat met nathanael over een vertrek van Huub. “Als deze persoon hier blijft gaat één van ons weg”, dreigt de Antilliaan. “We zitten hier om iets goeds neer te zetten!” Oké, er ontstaat ruzie, maar niet over de moeder van iemand anders? Dit kan niet meer zo. Wijn gooien, duwen, het kan allemaal niet meer!” Maar is Brian zelf niet verantwoordelijk voor een aantal van deze uitbarstingen?
Talpa
Het is Nathanael zijn spel om iemand te breken.quote:Op zondag 7 januari 2007 17:50 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar iemand stelselmatig treiteren, is dan ineens weer "spel". Dat wil er bij mij niet in. Ook dát is over de grens, vind ik.
Het is ook een vreemde redenatie: eerst doe je er álles aan om iemand te breken. En als iemand dan eindelijk breekt, dan vindt NL het ineens raar dat Huub niet begrijpt dat ze met een spel bezig zijn.
Goed zo en nu die gasten dat effe lekker ingaan wrijven.quote:Op zondag 7 januari 2007 17:52 schreef demins het volgende:
Brian praat met nathanael over een vertrek van Huub. “Als deze persoon hier blijft gaat één van ons weg”, dreigt de Antilliaan. “We zitten hier om iets goeds neer te zetten!” Oké, er ontstaat ruzie, maar niet over de moeder van iemand anders? Dit kan niet meer zo. Wijn gooien, duwen, het kan allemaal niet meer!” Maar is Brian zelf niet verantwoordelijk voor een aantal van deze uitbarstingen?
Talpa
Volgens de Tien-site heeft ook Brian geroepen: Huub eruit of ik eruit.quote:Op zondag 7 januari 2007 17:46 schreef Lápiz het volgende:
[..]
Ik begrijp ook niet waar 'Brain' het idee vandaan denkt te halen dat hij boven Huub staat, wat betreft z'n gedrag. Maar goed, hij heeft al vele malen eerder bewezen dat de term 'zelfreflectie' hem onbekend is.
Gisteren zei ie nog hoe hij zo lekker zich zelf kon zijn in de Gouden Kooi. Dus ja...quote:Op zondag 7 januari 2007 17:53 schreef demins het volgende:
[..]
Het is Nathanael zijn spel om iemand te breken.
De emmer stroomde over bij Huub..... Begrijpelijk, maar wel te heftig.quote:Op zondag 7 januari 2007 17:58 schreef Ace1 het volgende:
NL heeft weken lang Huub direct en indirect beledigd... wie de bal kaatst....
volgens mij vindt Nel het helemaal niet erg dat Huub tegen hem uitviel.quote:Op zondag 7 januari 2007 17:58 schreef Ace1 het volgende:
NL heeft weken lang Huub direct en indirect beledigd... wie de bal kaatst....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |