quote:Op woensdag 7 maart 2007 15:58 schreef maril het volgende:
Deze banner is /geldt voor volgende week.
[afbeelding]![]()
tanks!quote:Op woensdag 7 maart 2007 15:58 schreef maril het volgende:
Deze banner is /geldt voor volgende week.
HW volgende week ik dacht al deze week maar er komt nog een eindscene tussen hem en Paul in de gevangenis, zo ff wachten maar lang duurt het echt niet meer, destijds vond ik het schandalig dat Craig er op deze manier werd uitgeschreven.quote:Op donderdag 8 maart 2007 11:04 schreef Michellee het volgende:
Neeee, gaat Craig weg....?
Ja en in het begin James Seek(ik geloof dat hij zo heet) die speelt nu in atwt in amerika maar V.A ,ik geloof april, de oude Craig en dan bedoel ik degene die 20 jaar geleden speelde , die watje en zal dus ook een karaktervarandering ondergaan waar de Craig van nu(James Seek?) in amerika al mee bezig is. jammer de Craig die nu in Nederland speelt vond ik in zijn tijd met Carly en later Rosanna geweldig< Hunt Blockquote:Op donderdag 15 maart 2007 15:02 schreef JannekeB. het volgende:
Criag wordt wel vervangen!! jammer van Rosanna
Snap ik 't nou goed komt de oude Craig (van 20jr geleden) terug ?quote:Op donderdag 15 maart 2007 21:22 schreef maril het volgende:
[..]
Ja en in het begin James Seek(ik geloof dat hij zo heet) die speelt nu in atwt in amerika maar V.A ,ik geloof april, de oude Craig en dan bedoel ik degene die 20 jaar geleden speelde , die watje en zal dus ook een karaktervarandering ondergaan waar de Craig van nu(James Seek?) in amerika al mee bezig is. jammer de Craig die nu in Nederland speelt vond ik in zijn tijd met Carly en later Rosanna geweldig< Hunt Block![]()
Yepquote:Op zaterdag 16 juni 2007 09:19 schreef Smittend het volgende:
[..]
Snap ik 't nou goed komt de oude Craig (van 20jr geleden) terug ?
Duurt nog wel ff.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:46 schreef Vivi het volgende:
Wanneer gaat Jennifer nu eens de pijp uit?
Ze krijgt hopelijk toch wel nog te weten dat dat kind van haar is of niet?quote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:46 schreef Vivi het volgende:
Wanneer gaat Jennifer nu eens de pijp uit?
Ja hoor over een paar weken, in amerika strierf ze ongeveer een jaar geleden , ze werd ziek en liet kind en man(Dusty) achter.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:48 schreef Koningin het volgende:
[..]
Ze krijgt hopelijk toch wel nog te weten dat dat kind van haar is of niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |