Als ze voor kunnen komen vind ik het al vervelend genoeg. Wat is er mis mee om Condition normal te gebruiken? Wordt het plezier van het spelen dan opeens minder, omdat Ronaldinho 'opeens' goed kan dribbelen en Henry 'opeens' snel en balvast is?quote:Op zondag 7 januari 2007 15:52 schreef Flashwin het volgende:
[..]
integendeel. Jij zoekt juist de extremen op, getuige waarmee je afsluit. je beschrijft uitzonderingen en doet alsof ze standaard voorkomen
Nee niet genoeg, want in het echt komen ze nog veel vaker voor dus dat zou realistischer zijn.quote:Op zondag 7 januari 2007 15:59 schreef VoreG het volgende:
Die scheidsrechterlijke dwalingen komen al vaak genoeg voor
Dan speel ik helemaal nooit meer de Nederlandse competitiequote:Op zondag 7 januari 2007 16:04 schreef gday het volgende:
[..]
Nee niet genoeg, want in het echt komen ze nog veel vaker voor dus dat zou realistischer zijn.
Precies, dat is wat ik bedoel. Téveel realisme kan de spelvreugd in een computerspel bederven.quote:Op zondag 7 januari 2007 16:09 schreef VoreG het volgende:
[..]
Dan speel ik helemaal nooit meer de Nederlandse competitie
Doe je DVD erin. Dan opent het startmenu. Klik dan bovenin op 'User registration'. Daar kun je dan je persoonlijke wachtwoord aanmaken.quote:Op zondag 7 januari 2007 18:33 schreef rotskibo het volgende:
ik heb een probleem als ik online wil spelen, mn serial staat er en dan moet ik een wachtwoord invoeren. Ik heb alleen geen idee waar ik die vandaan moet halen. iemand?
Alleen kan 't volgensmij nooit zo lekker wegspelen als op een console, lekker voor de TV.quote:Op zondag 7 januari 2007 22:18 schreef VoreG het volgende:
Op de PC versie kan je goed alles updaten dmv patches.
Hierdoor kan je bv. de Bundesliga erbij krijgen, de nieuwste shirts, de transfers etc etc.
Verder kan jeje replays wel opslaan.
Laptop kopen en TV op TV-out aansluiten.quote:Op zondag 7 januari 2007 22:33 schreef Frasier het volgende:
[..]
Alleen kan 't volgensmij nooit zo lekker wegspelen als op een console, lekker voor de TV.
Dat dacht ik dus ook altijd, speelde altijd op de PS2. Lekker op de bank achteruit gezakt voor de tv. Tot ik dus op de PC speelde met PS2 controller. Zwaar relax, kegel soms ook gewoon een 2-zits voor de computer. 19 Inch tft, goed te doen hoor.quote:Op zondag 7 januari 2007 22:33 schreef Frasier het volgende:
[..]
Alleen kan 't volgensmij nooit zo lekker wegspelen als op een console, lekker voor de TV.
quote:Op zondag 7 januari 2007 23:48 schreef Frasier het volgende:
Echt wonderbaarlijk hoeveel eigen doelpunten je in dit spel maakt. Tenminste je, meestal vind de computer het nodig om de bal wel even over de achterlijn te lopen voor je. Waar is dat in vredesnaam nodig?!Ook de manier waarop slaat gewoon totaal nergens op. Net weer, in de tweede helft van de verlenging waardoor 't alsnog gelijk (
) werd.
Ik vind het bij mijn broer op de PS2 echt een klotespel met irritant slecht beeld.quote:Op zondag 7 januari 2007 22:50 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Dat dacht ik dus ook altijd, speelde altijd op de PS2. Lekker op de bank achteruit gezakt voor de tv. Tot ik dus op de PC speelde met PS2 controller. Zwaar relax, kegel soms ook gewoon een 2-zits voor de computer. 19 Inch tft, goed te doen hoor.![]()
Maatje van me ook, die speelt ook op de PS2. Dacht ook dat het niks was op de PC. Komt die een keer langs, was meteen verkocht. Speelt nu liever bij mij op de pc dan op zijn PS2.![]()
Idd dat merk ik nu ook. Heb zelfs mijn PS2 verkocht.quote:Op maandag 8 januari 2007 01:02 schreef gday het volgende:
[..]
Ik vind het bij mijn broer op de PS2 echt een klotespel met irritant slecht beeld.
Dan moet je de XBOX360quote:Op maandag 8 januari 2007 01:02 schreef gday het volgende:
[..]
Ik vind het bij mijn broer op de PS2 echt een klotespel met irritant slecht beeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |