Ik zou DMC:3: SE graag van je willen overnemen. Alleen heb ik geen van de spellen die je zoekt. Mischien een andere optie?quote:Op woensdag 3 januari 2007 22:51 schreef JimmyJames het volgende:
Een dergelijk topic bestond nog niet voor de PS2 dus bij dezen.
Ik heb het volgende te ruil:
God of War
Devil May Cry 3 SE
Resident Evil 4
Allemaal PAL, compleet etc.
En Dragon Quest 8 US.
Ik zoek:
Disgaea 2
PES 6
Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 2
weet ik, tis ook een ophoopvanzegeniets.quote:Op donderdag 4 januari 2007 11:06 schreef Smots het volgende:
Op zoek naar Rez, ethiraseth?
Dan wens ik je héél veel succes....
*ernstig-kijk-smiley*
hoeveel wil je er aan uitgeven? aan REZquote:Op donderdag 4 januari 2007 12:56 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
weet ik, tis ook een ophoopvanzegeniets.![]()
Kheb KH2 promo editie. Ik heb liever de echt originele dus mocht je interesse hebbenquote:Op donderdag 4 januari 2007 15:25 schreef Smots het volgende:
Ik knikker het hier ook maar even neer: is er hier iemand die zijn Kingdom hearts II heeft uitgespeeld en 'm voor een zacht prijsje weg wil doen?
promo maakt me niet zoveel uit.quote:Op donderdag 4 januari 2007 18:31 schreef Hakkert het volgende:
[..]
Kheb KH2 promo editie. Ik heb liever de echt originele dus mocht je interesse hebbenRuil is ook mogelijk als je wat leuks hebt!
Voor anderen... ik zoek nog Baldurs Gate DA 2 en een originele KH2 uit de winkel
playboy mansionquote:Op vrijdag 5 januari 2007 10:13 schreef lady-wrb het volgende:
hehe eindelijk een ps2 topic
ik zoek naar spelletjes geschikt voor kinderen (dus die dingen waar 3+ op staat)
bij voorkeur spongebob, digimon en meer van die zooi (ik vind er niks aan, maar t is dan ook niet voor mij)
en eyetoy spelletjes.
32 euro inc. Tis duur maar dan heb je ook wat.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:28 schreef JimmyJames het volgende:
Ik wil, bij nader inzien, toch nog ff wachten met DMC 3 SE (de eerste indruk was niet denderend, maar wil toch nog wel verder kijken).
Verder zoek ik ook:
Vagrant Story (ps1)
Mega Man Collection (ps 2 ntsc)
@ethiraseth
Hoeveel voor Disgaea?
zocht je REZ nogquote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:20 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
32 euro inc. Tis duur maar dan heb je ook wat.Alles is aanwezig en spel is nog bijna volledig onbekrast.
Ligt beetje aan de prijs. Gaat het om een nieuwe of 2e hands?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 16:28 schreef CecilBDemented het volgende:
[..]
zocht je REZ nog
zoja dan kan ik kijken of ik hem kan regelen
bedankt voor de moeite, maar ik haak toch af. Een nieuwe gaat waarschijnlijk meer kosten dan ik er voor over heb, aangezien ik sowieso geen fullprice games meer koop.quote:
Ik heb em al gespeeld, en voor die prijs koop ik toch liever nummertje 2.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 15:20 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
32 euro inc. Tis duur maar dan heb je ook wat.Alles is aanwezig en spel is nog bijna volledig onbekrast.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |