Ik vond Danielle bij de eerste liveshow ook niet goedquote:Op maandag 8 januari 2007 18:50 schreef --Globe-- het volgende:
[..]
Volgens mij die Amber ook nog wel redelijk.
Lois niet zo naar mijn mening, Ryanne en Danielle al helemaal niet.
DAT IS NIET WAAR!quote:Op woensdag 3 januari 2007 20:13 schreef Mirri het volgende:
Is het trouwens niet normaal dat niet ieder bandlid solo kan zingen? Bijv. Westlife, daar zongen alleen Bryan, Mark en Shane solo. Kian en Nicky zongen alleen het refrein mee.
die solo van nicky in dat liedje is anders niet om aante horen...quote:Op woensdag 10 januari 2007 13:47 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
DAT IS NIET WAAR!![]()
Kian en Nicky zingen ook regelmatig goed solo.... kijk maar naar Season´s in the sun bijvoorbeeld! Daar zingen ze alle 5 perfect solo!![]()
Kom niet aan westlife anders krijg je met mij te maken![]()
dat vind jij... maar ik vind het zeker wel wat hebbenquote:Op woensdag 10 januari 2007 14:59 schreef sbientje het volgende:
[..]
die solo van nicky in dat liedje is anders niet om aante horen...
Roos zou denk ik ook wel verder gekomen zijn dan de auditie. Maar ik dan ook idd dat zij niet bij de liveshows zou komen.quote:Op woensdag 10 januari 2007 15:34 schreef _Arual_ het volgende:
Bij Sanne heb ik het idee dat ze ook in de finaleshows had gestaan als ze auditie had gedaan voor de solistencategorie, bij de rest van X6 heb ik dat wat minder. Maar al met al ben ik erg positief over ze.
Dat gevoel heb ik ook. Eigenlijk vind ik het de beste die daar in de finaleshows optreedt. Stem, uiterlijk, enzovoort: Het hele pakket klopt. Men is lovend over Sharon en Anja, maar ik vind hen beiden wat missen.quote:Op woensdag 10 januari 2007 15:34 schreef _Arual_ het volgende:
Bij Sanne heb ik het idee dat ze ook in de finaleshows had gestaan als ze auditie had gedaan voor de solistencategorie
dat viel deze week nogal mee wmbquote:Op woensdag 10 januari 2007 17:18 schreef Stereotomy het volgende:
Sanne en Roos, de zusjes, hebben veel en veel betere stemmen dan die anderen bij elkaar. Hoe Lois haar solopartij zowel in Shout als de laatste keer verneukte was echt jammer.
Helemaal mee eens! Sanne is echt heel erg goed! Ik vind Amber trouwens ook een hele mooie stem hebben net zoals Roos! Daniëlle zingt ook goed hoor;) luister de filmpjes van de vorige rondes maar eens na! en Loïs en Ryanne zijn misschien de zwaksten van de groep maar ze kunnen WEL zingen!quote:Op woensdag 10 januari 2007 17:30 schreef apestaartje het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik ook. Eigenlijk vind ik het de beste die daar in de finaleshows optreedt. Stem, uiterlijk, enzovoort: Het hele pakket klopt. Men is lovend over Sharon en Anja, maar ik vind hen beiden wat missen.
IK hoor ze ook goed hoorquote:Op woensdag 10 januari 2007 18:20 schreef Lynx666 het volgende:
Alleen moet men wat aan de microfoonschuifjes doen. Die van Loïs stond laatst gewoon bijna uit.
Danielle is ook wel goedquote:Op woensdag 10 januari 2007 17:18 schreef Stereotomy het volgende:
Sanne en Roos, de zusjes, hebben veel en veel betere stemmen dan die anderen bij elkaar. Hoe Lois haar solopartij zowel in Shout als de laatste keer verneukte was echt jammer.
Serieusquote:Op donderdag 11 januari 2007 21:07 schreef sharonfactor het volgende:
ze zijn zo lekker fris. Ik noem ze ook Friszes. Dat zegt tenminste wat.
Dat was echt verschrikkelijkquote:Op vrijdag 12 januari 2007 15:13 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik krijg wel een beetje flashbacks naar de rampzalige ronde waarin Henk zijn kandidaten dat nummer ook liet zingen met alleen percussiebegeleiding..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |