Ben ik het wel redelijk mee eens ja. Mijn ex en ik zijn met fikse ruzie en gestook van zijn vriendengroep uit elkaar gegaan. En daardoor waren er in het begin nadat het uit was ook constant botsingen en hebben we elkaar daarna eens 3 maanden lekker genegeerd. Pas nu kunnen we enigzins normaal communiseren en wonder boven wonder nog een een hele aardige en lieve manier ook. Soms moet je denk eerst een paar keer lekker koppig doen en tegen de muur lopen (beiden) voordat je elkaar leert begrijpen...quote:Op vrijdag 12 januari 2007 19:53 schreef RiLo het volgende:
Ik heb nog wel af en toe contact met m'n ex (ongeveer eens in de twee maanden) om nog wat dingetjes te regelen (poststukken afgeven die nog bij mij terecht komen en spulletjes van haar die opeens ergens weer opduiken tijdens een herinricht-en-opruim actie). Dit contact probeer ik zo zakelijk en oppervlakkig als mogelijk te houden, ik heb geen zin in ruzies en wil in goede orde het afsluiten en m'n eigen weg gaan. Ik denk dat het afhankelijk is hoe een relatie uit gaat of je nog als vrienden met elkaar om kan gaan of niet.
Als er sprake van seks in de relatie was bestaat er niet iets zoals "we blijven vrienden". Seks verneukt alles wat enigzins op vriendschap lijkt.quote:Op zaterdag 30 december 2006 14:45 schreef Xplo het volgende:
Veelal hoor je dat goed contact houden met je ex vrijwel onmogelijk is. het cliché "we blijven vrienden" bij een breuk is een symbolisch iets? Een tijdje geleden heeft mijn ex mij gemaild met de dringende wens om weer contact met mij te hebben. Hier heb ik mee ingestemd.
Hoewel we beide ons best doen om het netjes te houden, zijn er zo nu en dan toch wel wat wrijvingen. Ik zeg dan op mijn beurt dat ik op deze manier geen behoefte heb aan contact, maar zij zou het heel jammer vinden.
Soms lijkt het me gewoon onmogelijk om nog fatsoenlijk contact met je ex te hebben.
Nu is mijn vraag: hebben jullie nog contact met jullie ex(en). Hoe bevalt dat? en wat voor band heb je dan met hem/haar?
Erg oppervlakkig... alsof je relatie uit alleen sex bestaat....quote:Op dinsdag 16 januari 2007 15:19 schreef hassanjassan het volgende:
[..]
Als er sprake van seks in de relatie was bestaat er niet iets zoals "we blijven vrienden". Seks verneukt alles wat enigzins op vriendschap lijkt.
Dit dusquote:Op zondag 7 januari 2007 10:43 schreef draaijer het volgende:
Ik heb eingelijk nooit meer contact met ijn ex'en.. Het is niet voor niets een ex. Als ik ze tegenkom, praat ik uiteraard met hen, maar verder niks.
mijn vriend heeft er helemaal geen moeite mee, en gaat zelfs squashen met mijn exquote:Op woensdag 17 januari 2007 21:55 schreef Xplo het volgende:
Dat is inderdaad ook een leuk punt, hoe staat het met de jaloezie bij de huidige vriend(in) als je nog contact hebt met je ex?
quote:Op donderdag 18 januari 2007 09:37 schreef jagermeister1 het volgende:
*verhaal
Ik kan natuurlijk ook gewoon niks doen en doorgaan met mijn eigen leven
Daar heb je een punt. Misschien moet ik het maar gewoon eens proberen als ik haar toevallig ergens tegenkom. Helaas gebeurt dat nooit. De laatste keer dat ik haar zag is in september of oktober geweest.quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:30 schreef Sunshine2006 het volgende:
Nou wat niet wil dat wil niet. Blijven proberen zal ze denk alleen maar geirriteerd van worden...
Yep, maar goed....ik denk dat ik ergens toch nog heel veel om haar geef.quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:39 schreef denka het volgende:
[..]
![]()
Je geeft zelf al het beste antwoordt.
Bij mij heeft mijn ex destijds uiteindelijk de knoop doorgehakt. Zij had het echter moeilijk mij te zien. Dat merkte ik als ik haar toevallig tegenkwam. Ook is ze sindsdien bijna nergens meer gesignaleerd door mensen. Puur een ontwijkende houding welke ze zich heeft aangemeten. Ik denk dat ze uiteindelijk de beslissing met haar verstand heeft gemaakt en niet naar haar gevoel geluisterd heeft. Opzich goed natuurlijk, maar ik denk dat ze zeker nog weleens aan me denkt en misschien ook nog weleens heimwee heeft naar de tijd die we samen hadden. Daar durf ik mijn hand bijna voor in het vuur te steken.quote:Op donderdag 18 januari 2007 10:53 schreef Fixxxer het volgende:
Heb een vrij verse ex.
'T is nu nog geen maand uit na > 1,5 jaar en ik was graag vrienden gebleven want het is een schat van een meid, maar de beslissing kwam eigenlijk compleet van mijn kant dus zij heeft er nogal moeilijk mee als ze me ziet.
Nu is het natuurlijk heel vers....
Maar denk toch dat het er niet van gaat komen, helaas.
Het maakt een relatie zoiets debiels eigenlijk, eerst ken je elkaar niet, dan een hele tijd alles samen en beste maatjes e.d. en vervolgens zie je elkaar nooit meer...
quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:04 schreef jagermeister1 het volgende:
[..]
Opzich goed natuurlijk, maar ik denk dat ze zeker nog weleens aan me denkt en misschien ook nog weleens heimwee heeft naar de tijd die we samen hadden. Daar durf ik mijn hand bijna voor in het vuur te steken.
Is ze niet toevallig een ram of stier van sterrenbeeld???quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:04 schreef jagermeister1 het volgende:
[..]
Bij mij heeft mijn ex destijds uiteindelijk de knoop doorgehakt. Zij had het echter moeilijk mij te zien. Dat merkte ik als ik haar toevallig tegenkwam. Ook is ze sindsdien bijna nergens meer gesignaleerd door mensen. Puur een ontwijkende houding welke ze zich heeft aangemeten. Ik denk dat ze uiteindelijk de beslissing met haar verstand heeft gemaakt en niet naar haar gevoel geluisterd heeft. Opzich goed natuurlijk, maar ik denk dat ze zeker nog weleens aan me denkt en misschien ook nog weleens heimwee heeft naar de tijd die we samen hadden. Daar durf ik mijn hand bijna voor in het vuur te steken.
Maar je hebt gelijk. Relaties zijn debiel.
en wat als jij gewoon echt totaal geen rol meer speelt in haar leven, dus ook niet in haar gedachten?quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:04 schreef jagermeister1 het volgende:
[..]
Bij mij heeft mijn ex destijds uiteindelijk de knoop doorgehakt. Zij had het echter moeilijk mij te zien. Dat merkte ik als ik haar toevallig tegenkwam. Ook is ze sindsdien bijna nergens meer gesignaleerd door mensen. Puur een ontwijkende houding welke ze zich heeft aangemeten. Ik denk dat ze uiteindelijk de beslissing met haar verstand heeft gemaakt en niet naar haar gevoel geluisterd heeft. Opzich goed natuurlijk, maar ik denk dat ze zeker nog weleens aan me denkt en misschien ook nog weleens heimwee heeft naar de tijd die we samen hadden. Daar durf ik mijn hand bijna voor in het vuur te steken.
Maar je hebt gelijk. Relaties zijn debiel.
OK, tot zo!quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:40 schreef milagro het volgende:
[..]
en wat als jij gewoon echt totaal geen rol meer speelt in haar leven, dus ook niet in haar gedachten?
kun je je dat voorstellen? nee, hè.
ik ga mijn ex overigens nu ff skypen
Ach ja, zou kunnen natuurlijk. Opzich lijkt het me wel een beetje onwaarschijnlijk, maar ik sluit niets uit.quote:Op donderdag 18 januari 2007 11:40 schreef milagro het volgende:
[..]
en wat als jij gewoon echt totaal geen rol meer speelt in haar leven, dus ook niet in haar gedachten?
kun je je dat voorstellen? nee, hè.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |