Eeemalig kutnumertje van een bandje.quote:Op donderdag 28 december 2006 02:38 schreef Ole het volgende:
ken ik ook niet deze.
Dus jij had 2000 exen?quote:Op donderdag 28 december 2006 02:40 schreef golfer het volgende:
[..]
Eeemalig kutnumertje van een bandje.
Ik zie straks weer staan Roxy Music, daar was een toenmalige ex van me erg gek op.
Komt in de buurt, maar laat ik het bij 20 houden?quote:Op donderdag 28 december 2006 02:41 schreef paddy het volgende:
Dus jij had 2000 exen?
Lees morgen wel
Sinds de jaren 30quote:Op donderdag 28 december 2006 02:41 schreef paddy het volgende:
Dus jij had 2000 exen?
Lees morgen wel
Jij houdt mij nog even gezelschap met Paul Simon?quote:
Mooi zo!quote:
Ik heb net die enquete over muziek, emoties en huilen gedaan van de universiteit van Tilburg (staat ergens een linkje op de top 2000 site), maar als dat het niveau van een onderzoeker/afstuderende student is op die universiteit dan is het niet bestquote:Op donderdag 28 december 2006 02:41 schreef golfer het volgende:
Robert Long, alleen al omdat ie er niet meer is.![]()
Ik ben er nog uren. Helaas.quote:Op donderdag 28 december 2006 02:44 schreef golfer het volgende:
Jij houdt mij nog even gezelschap met Paul Simon?
gelukkig heb je de radio en Fok nog!quote:
Ik ga je door je nachtdienstje helpen. Welk specialistje je ook nu weer doet.quote:
Gelukkig welquote:
Ik heb de hele week nachtdienst en het enige wat ik er leuk aan vond was dat ik nu rustig de tijd had om echt naar de top 2000 te gaan luisterenquote:Op donderdag 28 december 2006 02:48 schreef golfer het volgende:
Ik ga je door je nachtdienstje helpen. Welk specialistje je ook nu weer doet.
Trouwens wat een kut-nummer nu weer.
er wordt ws nogal veel door fanclubs gestemdquote:Op donderdag 28 december 2006 02:49 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Gelukkig wel
En het is wel leuk om zo naar muziek te luisteren. Ook al ontbreekt er in mijn ogen nogal wat aan die lijst.
Maar dat is blijkbaar het reguliere publiek van radio 2.
Iets supervaags. Ik heb al op zijn naam geklikt, maar dit is zo te zien zijn enige hoogtepunt in de top 2000.quote:
Dat vind ik heel erg spijtig, dat vertroebelt het hele beeld.quote:Op donderdag 28 december 2006 02:50 schreef Ole het volgende:
er wordt ws nogal veel door fanclubs gestemd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |