abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_50441491
quote:
Op zaterdag 30 december 2006 20:20 schreef Athlon_2o0o het volgende:

[..]

Ben je er al uit waarom Ceuta en Melilla bij Marokko hoort?
Als we gaan kijken naar de geschiedenis, behoort het noch bij Spanje, noch bij Marokko. Het heeft vele eigenaren gehad. Het verhaaltje dat Marokko pas sinds kort bestaat mag trouwens naar de prullenbak worden verwezen.
Allah Al Watan Al Malik
pi_50446843
Er is een recordaantal illegalen de EU binnengeraakt! Dat kan natuurlijk niet, want immigranten zijn een probleem.
"...en toen spuugde ze die piemel uit, récht in het gezicht van die nazi-officier! jaah, daar moet je bij de nazi's niet mee aankomen."
pi_50454548
overbevolking is de oorzaak van veel ellende zoals
werkeloosheid, criminaliteit, irritaties tussen groeperingen, overvolle scholen, vervuiling, files, inflatie, hoge huren etc.
-
  donderdag 14 juni 2007 @ 16:32:03 #54
10841 Napalm
Brandbarbaar
pi_50454761
milieuvervuiling niet te vergeten.
You're a fucking ugly bitch. I want to stab you to death, and then play around with your blood.
pi_50455468
Dus die bootvluchtelingen moeten allemaal weer de Sahara ingejaagd worden?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')