helaas wel ja, geef mij maar Vertonghen !quote:Op zaterdag 30 december 2006 14:55 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Maar Heitinga staat er ook weer![]()
Hij heeft toch gister die prijs ontvangen van de Beste spits van de wereld ( ook nog met dank aan zijn periode bij SC Heerenveen.)quote:
Maar niet voor beste spits ter wereldquote:Op zaterdag 30 december 2006 14:56 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Nee, maar hij heeft toch die prijs gewonnen
Niet de prijs "beste spits van de wereld"quote:Op zaterdag 30 december 2006 14:56 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Nee, maar hij heeft toch die prijs gewonnen
Hij heeft de meeste doelpunten gemaaktquote:Op zaterdag 30 december 2006 14:56 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Maar niet voor beste spits ter wereld![]()
Als verdedigende middenvelder jaquote:Op zaterdag 30 december 2006 14:55 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Maar Heitinga staat er ook weer![]()
Wees blij dat Maduro er niet staatquote:Op zaterdag 30 december 2006 14:56 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
[..]
helaas wel ja, geef mij maar Vertonghen !
Helemaal niet. Dit gaat over 2006, en daarin heeft Huntelaar amper voor Heerenveen gespeeld.quote:Op zaterdag 30 december 2006 14:56 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
( ook nog met dank aan zijn periode bij SC Heerenveen.)
Iddquote:Op zaterdag 30 december 2006 14:57 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij heeft de meeste doelpunten gemaakt
Stond er nog wel bij in de berichtgeving als ik me niet vergis , dan moet ik het ff zoekenquote:Op zaterdag 30 december 2006 14:57 schreef RayMania het volgende:
[..]
Helemaal niet. Dit gaat over 2006, en daarin heeft Huntelaar amper voor Heerenveen gespeeld.
als dat zou kunnen.quote:Op zaterdag 30 december 2006 14:57 schreef MrDoegewoon het volgende:
Doe ook is Chivu terug halen, volgend jaar Stam en Chivu in de verdediging![]()
Er stond "met 35 goals bleef hij (naam van een speler) van (naam van een club) voor". Lijkt mij dat zijn periode van Heerenveen dus wel meetelt. Als hij er 35 voor Ajax heeft gemaakt afgelopen seizoen heb ik er enkele gemist.quote:Op zaterdag 30 december 2006 14:59 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Stond er nog wel bij in de berichtgeving als ik me niet vergis , dan moet ik het ff zoeken
Het gaat om het kalenderjaar bij deze prijs, niet om het seizoen.quote:Op zaterdag 30 december 2006 14:59 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Stond er nog wel bij in de berichtgeving als ik me niet vergis , dan moet ik het ff zoeken
Chivu gaat hierna naar een nog grotere (Italiaanse) club.quote:Op zaterdag 30 december 2006 14:57 schreef MrDoegewoon het volgende:
Doe ook is Chivu terug halen, volgend jaar Stam en Chivu in de verdediging![]()
ff van Ajax.nl geplukt dus zijn periode bij SC Heerenveen telt wel degelijk meequote:Maatstaf is het aantal treffers dat een speler scoort in een competitie die in 2006 eindigt. In de voetbaljaargang 2005-2006 kwam Huntelaar in de Eredivisie en de daarop volgende play-offs tot 35 treffers. De spits was afgelopen seizoen doeltreffend namens Ajax en sc Heerenveen. De voetbalstatistici verzamelen jaarlijks gegevens uit ruim vijftig nationale competities. Huntelaar had tot deze week concurrentie uit de Peruaanse en Chileense competitie. Beide competities werden recent afgesloten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |