Ik zie dat je de reacties bij ons op de weblog al las.quote:Op zaterdag 30 december 2006 13:20 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Ja, als onderdeel van GeenStijl tv toch?.
Ten eerste GeenStijl tv.
Ten tweede, blij zijn met een plekje in GeenStijl tv.
Ten derde, niet doorhebben dat ze je (of je stad) voor lul zetten in een wekelijks tv item.
Lijkt wel een limbo met dat duits.quote:Op zaterdag 30 december 2006 13:40 schreef Hellemond het volgende:
[..]
Ik zie dat je de reacties bij ons op de weblog al las.
Maar bedenk 'Was sich liebt das neckt sich'. En wij kunnen wel tegen een stootje hoor.
Wij spreken onze talen in Helmond.quote:Op zaterdag 30 december 2006 13:59 schreef Juup© het volgende:
[..]
Lijkt wel een limbo met dat duits.
Hoe jij het noemen wiltquote:Op zaterdag 30 december 2006 14:21 schreef Hellemond het volgende:
[..]
Wij spreken onze talen in Helmond.
Kijk...en door dit soort meningen over Helmond ben ik er juist zo trots op Helmonder te zijnquote:Op zaterdag 30 december 2006 13:21 schreef bleiblei het volgende:
Ow en niet te vergeten Helmond en haar bewoners.
Ga meteen een trein zoeken of een brug.quote:Op zaterdag 30 december 2006 18:39 schreef bleiblei het volgende:
Gecondoleerd Flow.
Lekkere start voor het nieuwe jaar weer.
Wat ben jij een achterlijke idiootquote:Op zaterdag 30 december 2006 18:43 schreef r8ality het volgende:
[..]
Ga meteen een trein zoeken of een brug.
Mijn god, dat heeft toch geen lor met 2007 te maken.
Ik meld toch alleen dat een vervelende start is?quote:Op zaterdag 30 december 2006 19:23 schreef r8ality het volgende:
Ahja, en nu ben ik een idioot. Omdat ik jou erop wijs dat je met zo'n negatieve instelling wel heel kansloos overkomt. Okee.
Waar zeg ik dat heel 2007 verneukt is?quote:Op zaterdag 30 december 2006 19:34 schreef r8ality het volgende:
Ik stond niet te dansen toen mijn opa overleden is. Maar goed, mensen zijn oud, of hebben kanker en gaan nou eenmaal dood. Big deal, hoort bij het leven. Toen heb ik toch ook niet lopen roepen dat heel 2002 verneukt was.
Mafkees.
quote:Op zaterdag 30 december 2006 19:36 schreef febster het volgende:
*bloemetjes strooit*
moet ik nog mee gaan uitkijken dadelijk moet ik een boom gaan koppen ipv knuffelen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |