rijkhalsend uitkijkt naar de zomereditiequote:
quote:Suurbier stond bekend als een goede rechtsback die door zijn enorme snelheid perfect paste in het Ajax-systeem. Regelmatig schoof hij voorbij aan rechtsbuiten Sjaak Swart om vervolgens de bal voor te trekken.
Dat was meer een centrale verdediger en niet zoals Suurbier een vleugelverdediger.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 17:08 schreef TerroRobbie het volgende:
Ik had Barry Hulshof, kon die voorzetten geven Golfer?
quote:Er was een tijd dat backs de achterlijn haalden en een beslissende voorzet gaven. Althans, als hun techniek dat toeliet. Zo zagen we Wim Suurbier dikwijls in grote snelheid op de achterlijn afstormen, om vervolgens een 'achterzwaaier' los te laten. Ruud Krol was daar wat meer bedreven in, zie de voorzet die hij in de wedstrijd Nederland-Brazilië tijdens de WK '74 gaf op een daaruit scorende Cruyff. En wie herinnert zich niet de voorzet die Sonny Silooy gaf op Marco van Basten tegen Lokomotiv Leipzig?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |