Uiterst prettig ook voor plosen,quote:Op zondag 24 december 2006 16:04 schreef Sloper het volgende:
Als je 'm in z'n 1 zet krijg je leuke effecten van de mensen die de auto duwen![]()
Nee, door wat er nog in de accu zit.quote:Op zondag 24 december 2006 18:22 schreef Boschkabouter het volgende:
De stroom voor de bougies komt die dan weer door de energie die je opgewekt hebt met dynamo?
quote:Op zondag 24 december 2006 19:42 schreef Frezer het volgende:
[..]
de stroom wordt idd op dat moment geleverd door de dynamo.
Inderdaad, klopt niet.quote:
Een automatische versnellingsbak werkt op (hydraulische) druk. Die druk is er alleen als de motor loopt. Zonder die druk blijft 'ie in een soort vrijloop. Bovendien heb je nogal veel verlies in de koppelomvormer.quote:Op zondag 24 december 2006 20:01 schreef lj_lightning het volgende:
Waarom kun je dan eigenlijk geen automaat aanduwen? omdat die niet in zn vrij kan? of wat?![]()
Omdat de wielen de motor rond moeten duwen bij het aanduwen.quote:Op zondag 24 december 2006 20:01 schreef lj_lightning het volgende:
Waarom kun je dan eigenlijk geen automaat aanduwen? omdat die niet in zn vrij kan? of wat?![]()
Tegen wie heb jij het? Niet tegen de TS iig...quote:Op zondag 24 december 2006 23:32 schreef hejho het volgende:
jij bent gek besig
je laat je vriend duwen en jij zit gewoon al in de auto met de versn in zn 2
anders moet je in je auto springen.....veel te gevaarlijk want hij gaat wel 10km per uur
Heb ik vaak genoeg gedaan, geen ander keus gehadquote:Op maandag 25 december 2006 03:30 schreef BadEend19 het volgende:
Auto met katalysator mag je niet aanduwen omdat je dan kans hebt dat er onverbrande benzine in de katalysator komt en hij kapot gaat!
Hoe vaak moet jij een auto aanduwen?quote:Op maandag 25 december 2006 10:43 schreef yup het volgende:
[..]
Heb ik vaak genoeg gedaan, geen ander keus gehadkat is nog heel bij de weg.
Paar problemen met startmotor gehad, gelukkig was die later vervangenquote:Op maandag 25 december 2006 10:44 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Hoe vaak moet jij een auto aanduwen?
Het is toch geen gare scooter
En badeend heeft wel gelijk, maar het kan natuurlijk ook goed gaan.
In theorie klopt dit natuurlijk wel, maar de hoeveelheid benzine die daadwerkelijk in de uitlaat komt als je een auto aanduwd is echt vreselijk klein, en een klein beetje kan echt geen kwaad. Als je een auto gewoon met de startmotor start komt er ook iets benzine in de uitlaat. Immers, als je 4 cilinders hebt en de motor slaat aan (verbrandingsslag 1e cilinder), heb je nog 3 cilinders over met onverbrande benzine (zeker bij monopoint-injectie). Hoe vaak start je een auto? Juist, heel vaak. Keertje aanduwen kan geen kwaad dus.quote:Op maandag 25 december 2006 03:30 schreef BadEend19 het volgende:
Auto met katalysator mag je niet aanduwen omdat je dan kans hebt dat er onverbrande benzine in de katalysator komt en hij kapot gaat!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |