Jij houdt toch ook niet van modequote:Op donderdag 1 maart 2007 19:01 schreef tong80 het volgende:
Al die kut mode items als de blonde doos er zit
Jawel hoor ik ben een modefreak. Paradeer door de stad met het nieuwste Albert Hein tasje.quote:Op donderdag 1 maart 2007 19:51 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Jij houdt toch ook niet van modeEn je mond dicht houden over Fiona !
Daphne had een leuke spijkerbroek aan en een mooi shirtjequote:Op donderdag 1 maart 2007 19:57 schreef Mister1977 het volgende:
Laten we het ook eens over Daphne hebben.
Daphne zag er weer fris uit vandaag!
Dat vond ik nou ook!quote:Op donderdag 1 maart 2007 19:59 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Daphne had een leuke spijkerbroek aan en een mooi shirtje![]()
En d'r haar leuk zitten.
Inderdaad, veel beter als gisteren, toen had ze een onbegrijpelijk kapsel.quote:Op donderdag 1 maart 2007 19:57 schreef Mister1977 het volgende:
Laten we het ook eens over Daphne hebben.
Daphne zag er weer fris uit vandaag!
Ja vind ik ookquote:Op donderdag 1 maart 2007 20:04 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Dat vond ik nou ook!![]()
Een lust voor het oog!
In tegenstelling tot die gast met het kippeborstje?quote:Op donderdag 1 maart 2007 20:09 schreef Suko het volgende:
[..]
Fiona is ook leuk ook al hou ik niet van mode en aanverwante leifsteil-zooizij neemt zichzelf ergens ook niet serieus en daar hou ik wel van.
Ja aaaaaaaaaargh! Leco moeten ze terstond afvoeren en ergens dumpen in een weiland met rondom water. Maar ja, dan ligt half 't Gooi weer in de stress qua haar en wat weet hij allemaal niet aan geheimen, als die een boek gaat schrijven...quote:Op donderdag 1 maart 2007 20:26 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
In tegenstelling tot die gast met het kippeborstje?![]()
quote:Op dinsdag 6 maart 2007 20:05 schreef ellos het volgende:
Daphne zag er fris en fruitig uit he
soaps showbizz en sterren![]()
Dat had ze gisteren helemaal niet aan! Maar plaats eens een leukere foto. Die zijn er bij Daphne in overvloed. Niet die ene minder leuke eruitplukken.quote:Op dinsdag 6 maart 2007 21:26 schreef sanni het volgende:
Jah...lekker fris en fruitig![]()
seg maar gewoon een hoogst irritant boerinnetje uit tukkercountry
![]()
Idd.quote:Op woensdag 7 maart 2007 19:49 schreef Haaibaaike het volgende:
Leuk die vlechtjes bij Daphne [afbeelding]
Walgelijk. Ik ben 30 kilo afgevallen en had houvast nodig.quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:17 schreef milagro het volgende:
die hondjes van Gordon.... Viktor & Rolf
waar zit je nu dan toch weer?quote:Op donderdag 8 maart 2007 19:18 schreef static het volgende:
Ik mis het programma.
Alleen die over the top The Insider kan ik hier zien.
quote:
Alweer een tijdje in Cairo.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |