helemaal mee eens heb het niet zo erg als jou maar ben echt strontverkouden door afgelopen weekendquote:Op zondag 24 december 2006 06:05 schreef BattleLies het volgende:
smorgens!
Ik heb ook zo'n slapeloze nacht .. al komt het niet omdat ik niet moe ben maar van de rook die ik op de bowlingbaan ingeademd heb ... en dus benauwd ben![]()
Wanneer gaan ze dat roken toch es verbieden IN gebouwen??? Zowel op lan's, restaurants als in bowlingzalen .. gewoon OVERAL!![]()
zal niet lang meer duren. helaas dat duitsland heeft besloten dat de deelstaten zelf mogen bepalen of het verboden wordt of niet, want anders was het een goed voorbeeld voor de rest van de eu geweest en zou het eerder door de eu worden opgelegd.quote:Op zondag 24 december 2006 06:05 schreef BattleLies het volgende:
smorgens!
Ik heb ook zo'n slapeloze nacht .. al komt het niet omdat ik niet moe ben maar van de rook die ik op de bowlingbaan ingeademd heb ... en dus benauwd ben![]()
Wanneer gaan ze dat roken toch es verbieden IN gebouwen??? Zowel op lan's, restaurants als in bowlingzalen .. gewoon OVERAL!![]()
hopelijk is dat snelquote:Op zondag 24 december 2006 11:36 schreef staticdata het volgende:
[..]
zal niet lang meer duren. helaas dat duitsland heeft besloten dat de deelstaten zelf mogen bepalen of het verboden wordt of niet, want anders was het een goed voorbeeld voor de rest van de eu geweest en zou het eerder door de eu worden opgelegd.
maar je merkt dat er steeds meer mensen voor zijn, in ierland zijn er zelfs meer kroegbezoekers gekomen door het rookverbod dan toen er nog wel gerookt mog worden!
kun je toch buiten doen of in een aparte ruimte?quote:Op zondag 24 december 2006 14:13 schreef RudyCarell het volgende:
Wij hebben ook nieuw rookbeleid. 2 sigaretten per dag krijg je 2 x 5 minuten voor terug. Meer roken dan uitklokken... Ik drink GVD geen koffie niets, moet na 1,5 uur sowieso een pauze nemen in verband met beeldschermwerk, mag ik dan geen peukie doen? GVD...
en dat doe je dan weer heel goedquote:En in restaurant rook ik zelfs ook niet, vind dat ook te ranzig!
Zeg nooit nooit.quote:Op zondag 24 december 2006 17:32 schreef diamondvoodoo het volgende:
Het is vroeg beslist dit jaar. das duidelijk.
N00B !!quote:Op zondag 24 december 2006 14:15 schreef FJD het volgende:
Nu weer door met kerstNet maar een Wifi Dongle voor de Wii aangeschaft want mn router wil niet werken
Vraagje : P&K only server ???quote:Op zondag 24 december 2006 20:12 schreef Yildiz het volgende:
Voor een kleine battlefield-2 vraag dacht ik hier wel juist te zijn.
Ik heb nu meer dan 600 pistol kills, en de laatste keer had ik meer dan 30 kills met pistol (lange round), maar nu staat dat ding nog stééds op zilver. Ik wil de pistol-badge op goud hebben dus
Al die stats-sites zeggen dat je 500 kills nodig hebt, en 18 IAR. Dat heb ik gedaan, maar dat werkt niet echt. Kan het zijn dat ik die 18 kills niet in een nieuwe round, maar in een nieuwe server moet doen?
Na een dag alleen maar pistol-kills maken ben ik het wel zat zeg maar
ahum bullshitquote:Op zondag 24 december 2006 20:20 schreef Viro het volgende:
[..]
Vraagje : P&K only server ???
Zo ja dan is de kans groot dat de rondes op 99 staan. Je krijgt pas je badges pas als de server al 99 rondes heeft gedraaid, en opnieuw gaat laden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |