abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_187689
Iets wat ik niet kan begrijpen in het nationale team is dat er steeds teruggevallen wordt op jongens zoals Seaman, Adams, Ince, Shearer in de basis terwijl er zoveel talent op de bank zit. Die jongens hebben hun sporen verdiend laat daar geen misverstanden over bestaan maar er zijn betere ondrtussen, denk ik zoals richard wright van Ipswich stephan gerrard en robbie fowler van liverpool als breker op het middenveld nicky butt (ok ik geef toe is een persoonlijke favoriet, heb hem nu een paar keer live zien spelen en ben toch wel gecharmeerd).
One word can say it all.<P>
pi_187690
Ik denk dat het voor bondscoaches gemakelijker is om voor doorgewinterde spelers te kiezen. Deze hebben op voetbalgebied al vrijwel alles een keer meegemaakt.

Van de jonge garde is het altijd maar afwachten hoe ze zich houden op een dergelijk tournooi als het EK. Kijk bv maar naar Jesper Gronkjaer. Bij zijn debuut in het Deense team maakte hij binnen 10 minuten een enorme blunder. Even op de keeper terugspelen, een tegenstander ertussen en de bal ligt in het netje.

De keuze voor ervaring zie je ook terug bij Duitsland. Kijk maar naar "der Lothar" (sorry). Ook hier wordt een veteranen elftal opgesteld. En over het algemeen werkt het ook nog. Behalve bij Duitsland, want die vliegen er vanavond uit .

[Dit bericht is gewijzigd door Roland (Datum 20 Juni 2000).]

Why is it people don't realize what they have until it's gone ?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')