quote:Welkom in een nieuwe editie van Fok’s Eredivisie Liveverslagen topic! In dit topic volgen we de wedstrijden uit de Nederlandse eredivisie. Hier kun je posten als je wilt weten hoeveel het staat, als je live kijkt via Versatel, als je luistert naar Langs de Lijn of als je teletekst volgt. Het is hier NIET de bedoeling, zoals het op Fok! nergens de bedoeling is, te trollen. Hieronder valt ook het posten van foutieve tussenstanden tijdens de wedstrijden; dit is erg irriterend. Tegen dergelijke posts zal worden opgetreden. Vanaf heden volgt hier een ban voor. Het Eredivisie Liveverslagen topic is een topic als alle andere topics op Fok!, hier gelden dus geen andere regels.
T is Feyenoord niet, die zijn ze al voorbij!quote:Op zondag 17 december 2006 16:11 schreef Malibu-06 het volgende:
Twente gaat Ajax echt wel voorbij dit jaar nog
Echt joh?quote:Op zondag 17 december 2006 16:13 schreef Longmen het volgende:
[..]
T is Feyenoord niet, die zijn ze al voorbij!![]()
Of een feit?quote:Op zondag 17 december 2006 16:14 schreef Malibu-06 het volgende:
Wat een trieste titelLaat me raden : joods?
quote:Op zondag 17 december 2006 16:14 schreef Malibu-06 het volgende:
Wat een trieste titelLaat me raden : joods?
Ach een frustie kakkerlakje, vandaag weer verloren dankzij de scheids zeker?quote:
Uhm nee hoor, was gewoon kut, maar wij hoeven geen smoes te verzinnen zoals julliequote:Op zondag 17 december 2006 16:18 schreef Sjonnjoop het volgende:
[..]
Ach een frustie kakkerlakje, vandaag weer verloren dankzij de scheids zeker?
Nee als je wint hoef je geen smoes te verzinnenquote:Op zondag 17 december 2006 16:19 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Uhm nee hoor, was gewoon kut, maar wij hoeven geen smoes te verzinnen zoals jullie
quote:Op zondag 17 december 2006 16:20 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Nee als je wint hoef je geen smoes te verzinnen
Goh, hebben jullie ook weer eens een keertje gewonnenquote:Op zondag 17 december 2006 16:20 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Nee als je wint hoef je geen smoes te verzinnen
Heb jij recht van spreken dan?quote:Op zondag 17 december 2006 16:22 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Goh, hebben jullie ook weer eens een keertje gewonnen
Weer een keertjequote:Op zondag 17 december 2006 16:22 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Goh, hebben jullie ook weer eens een keertje gewonnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |