En hij ziet er beter uit en hij is nog kleiner ookquote:Op zondag 17 december 2006 11:53 schreef Furia het volgende:
En hij is gratis!
Dan heb jij dus duidelijk geen random reader, want je moet 8 cijfers intoetsen. Dus een op 10000000 als je het getal wil gokken.quote:Op zondag 17 december 2006 11:48 schreef AffenStrudel het volgende:
Een random reader is zo'n TAN-code apperaat ofzo?
Gewoon gokken, kans van 1 op 1000 dat je het goed hebt
Dat ligt aan je kaart, niet aan je random readerquote:Op zondag 17 december 2006 12:05 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
De mijne geeft steeds "kaart fout". Binnenkort ook maar eens een nieuwe halen denk ik.
Nope ligt zeker niet aan mijn kaart. Als ik de random reader van mijn pa gebruik heb ik namelijk geen enkel probleemquote:Op zondag 17 december 2006 12:07 schreef SuperRogier het volgende:
[..]
Dat ligt aan je kaart, niet aan je random readerIk had hetzelfde probleem nadat mijn pinpasje 3x in de wasmachine was geweest en het "chipje" een beetje los zat. Nieuwe pinpasjes zijn btw ook gratis
![]()
Precies, en dat komt door de batterijspanning.quote:Op zondag 17 december 2006 12:10 schreef dalet het volgende:
Schijnt dat die dingen na verloop van tijd niet meer "in sync zijn" met de verificatieserver. Net zoals bijvoorbeeld tokens die gebruikt worden ter verificatie bij het opetten van een VPN verbinding.
Is normaal, en bekend.
Raboquote:Op zondag 17 december 2006 11:53 schreef Furia het volgende:
Ze zijn op zondag gewoon bereikbaar! Een nieuwe komt over de postZe dachten dat hij na een jaar of 4-5 wel op zn endje was
Ik denk dat dat het is ja! Hij staat op "maar" 29%. Systeemdatum klopt. De tijd is wel helemaal off, het is volgens t lieve ding 12:18..quote:Op zondag 17 december 2006 12:36 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Precies, en dat komt door de batterijspanning.
Die kan je checken door even de random reader te pakken;Kaart erin doen
menu drukken 3x, zodat je informatie? ziet
dan ok
dan krijg je gelijk te zien of die batterij nog goed is. batt = goed % [getal op de volgende regel]
De systeemtijd wijkt wel heel veel af trouwens
Zomer en winter tijd he!!!quote:Op zondag 17 december 2006 12:39 schreef LasTeR het volgende:
Haha de systeemtijd ligt er een uurtje naast bij mij.
Mij is verteld dat je ze op 30% sowieso moet vervangen, of iets in die hoek.quote:Op zondag 17 december 2006 12:48 schreef Furia het volgende:
[..]
Ik denk dat dat het is ja! Hij staat op "maar" 29%. Systeemdatum klopt. De tijd is wel helemaal off, het is volgens t lieve ding 12:18..
Hij zegt Batterij = goed, maar die dame aan de telefoon zei ook dat hij dan toch waarschijnlijk echt wel vervangen moest worden. Tenminste, als ik hem al zo lang gebruikte, toen wist ik nog niet dat ik de batterij kon checkenquote:Op zondag 17 december 2006 12:51 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Mij is verteld dat je ze op 30% sowieso moet vervangen, of iets in die hoek.
Geeft ie bij jou nog aan dat het goed is?
Ook weer opgelost dus.quote:Op zondag 17 december 2006 12:58 schreef Furia het volgende:
[..]
Hij zegt Batterij = goed, maar die dame aan de telefoon zei ook dat hij dan toch waarschijnlijk echt wel vervangen moest worden. Tenminste, als ik hem al zo lang gebruikte, toen wist ik nog niet dat ik de batterij kon checken![]()
Hmm. mijn batterij geeft 22%, en hij doet het nog.. toch maar eens langs gaan.quote:Op zondag 17 december 2006 12:51 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Mij is verteld dat je ze op 30% sowieso moet vervangen, of iets in die hoek.
Geeft ie bij jou nog aan dat het goed is?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |