Touché. Moet toegeven dat dat gewoon bloedirritant is, inderdaad.quote:Op donderdag 14 december 2006 22:27 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]![]()
Hoeveel vrouwen die jij kent "verbeteren" de praktische inrichting van hun huis als ze het op hun heupen krijgen?
had k ook, was niet echt irritant (ging mij als carnivoor zijnde gelukkig niet ompraten), wel erg lastig met eten/blijven eten bij ouders en dergelijke, moest altijd rekening mee gehouden worden.quote:Op vrijdag 15 december 2006 00:26 schreef sitting_elfling het volgende:
En hier maar weer verder
kheb me kapot gelachen om het vorige topic![]()
ze was vegetarier
heb je enig idee hoe vervelend het is om met koude voeten te gaan slapen? want die blijven koud, maar gaan wel zweten enzo (ril bij de gedachte). ervaring mee... en ze dan niet bij je dinnetje op dr warme benen (en wat naar boven toe) op mogen warmenquote:Op vrijdag 15 december 2006 00:36 schreef B.A.Trix het volgende:
Deel 2 alweer!!
Weet er nog wel een paar.
Elke week z'n auto wassen en poetsen.
Natte jas niet op de kapstok maar over de stoel bij de kachel hangen.
Soms sokken aandoen in bed omdat meneer een koukleum is.![]()
Dat had toen best gemogen maar hij trok liever sokken aan.quote:Op vrijdag 15 december 2006 00:39 schreef DropjesLover het volgende:
[..]
en ze dan niet bij je dinnetje op dr warme benen (en wat naar boven toe) op mogen warmen![]()
Had ze dat ook met jouw banaanquote:Op vrijdag 15 december 2006 00:41 schreef SpankTheMonkey het volgende:
At haar banaan met een mes. Tyf toch op met die zooi, gewoon in je bek proppen die handel.
quote:Op vrijdag 15 december 2006 01:40 schreef LudoSanders het volgende:
Niet mogen kijken bij het inparkeren.
quote:Op vrijdag 15 december 2006 01:46 schreef GrupoBalanca het volgende:
[..]
hoezo werd ze dan zenuwachtig??
oke danquote:Op vrijdag 15 december 2006 01:46 schreef GrupoBalanca het volgende:
[..]
hoezo werd ze dan zenuwachtig??
Ze deed de deur op slot bij het douchenquote:Op vrijdag 15 december 2006 00:26 schreef sitting_elfling het volgende:
ze douchte soms een uur lang en deed ook niet open als ik er op ramde omdat ik moest werken/school.
Moet ik dit nou echt zien als dat hij thuis kwam en dan een soort van showtje voor je ging opvoeren waarna jij dan 'moest' (of MOEST je dat echt?) voelen en dan vooral veel 'oohs' en 'aaahs ' moest laten horen?quote:Op vrijdag 15 december 2006 11:31 schreef SeaOfLove het volgende:
Na het thaiboksen en fitnessen liet hij altijd zijn opgepompte strakke lichaam zien en moest ik aan zijn spieren voelen.
quote:Op vrijdag 15 december 2006 11:52 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Moet ik dit nou echt zien als dat hij thuis kwam en dan een soort van showtje voor je ging opvoeren waarna jij dan 'moest' (of MOEST je dat echt?) voelen en dan vooral veel 'oohs' en 'aaahs ' moest laten horen?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |