Ik vind het niet echt bijzonder als ik heel eerlijk ben. Van een 'webdesigner' zou je toch wat meer mogen verwachten.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 17:36 schreef star_gazer het volgende:
Atom webdesign Test-sitetje voor mijn nieuwe project. Let op: het gaat om het design, alleen de hoofdpagina doet het. Design mooi?
Ik vind 'm juist mooi. Lekker strak, niet teveel poespas. Past ook bij het motto onderdaad: no nonsense. Ik zou alleen de navigatie in een wat kleiner lettertype zetten.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 13:49 schreef Tomek het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt bijzonder als ik heel eerlijk ben. Van een 'webdesigner' zou je toch wat meer mogen verwachten.
De hele header vind ik eigenlijk maar niks met 2x hetzelfde beeldmerk erin. Het woord atom ziet er nogal amateuristisch uit. Voor de rest vind ik het allemaal nogal saai en kaal. Weinig contrast.
Daarnaast zou je van een 'webdesigner' toch verwachten dat je even een characterset aan je document toevoegd zodat ik niet allemaal vraagtekentjes krijg in firefox.
Zoals al eerder: het gaat om het design. Je klacht over de charset is dan ook ongegrond, omdat ik nog niet bezig ben geweest met de techniekquote:Op zaterdag 15 maart 2008 13:49 schreef Tomek het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt bijzonder als ik heel eerlijk ben. Van een 'webdesigner' zou je toch wat meer mogen verwachten.
De hele header vind ik eigenlijk maar niks met 2x hetzelfde beeldmerk erin. Het woord atom ziet er nogal amateuristisch uit. Voor de rest vind ik het allemaal nogal saai en kaal. Weinig contrast.
Daarnaast zou je van een 'webdesigner' toch verwachten dat je even een characterset aan je document toevoegd zodat ik niet allemaal vraagtekentjes krijg in firefox.
ok in ieder geval geen rare tekentjes meer nu.quote:Op zondag 16 maart 2008 01:48 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Zoals al eerder: het gaat om het design. Je klacht over de charset is dan ook ongegrond, omdat ik nog niet bezig ben geweest met de techniekMaargoed, voorlopig is het ISO-8859-1, met de plannen over te gaan op het door het CMS gebruikte UTF-8. Dit is een testpagina. Zonder CMS, zonder wat dan ook. Puur het ontwerp. Maar dat vind je dus kut. Ik heb het charset even voor je ingesteld. Neem nog eens een kijkje.
Ikga er vanavond eens naar kijken. De tekst ga ik niet kleuren, want dat maakt het er niet leesbaarder op: de tekst staat centraal en moet mijns inziens zo duidelijk mogelijk zijn. De content wordt met de tid vanzelf levendiger door toevoeging van hier en daar een plaatje enz. Maar bedankt voor je opbouwende opmerkingen zover, ik ga er vanavond nog naar kijkenquote:Op zondag 16 maart 2008 09:45 schreef Tomek het volgende:
[..]
ok in ieder geval geen rare tekentjes meer nu.
- wat iemand anders ook al zei, misschien het font in het menu wat kleiner maken.
- ik zou ook eens proberen een andere achtergrondkleur te kiezen, iets donkers, ik vind het nu een beetje flets. probeer eens iets als #354658
- misschien in de content ook een ander kleurtje voor de koppen? of juist de tekst daar een tikke lichter en blauwer?
- de header weet ik ook nog niet zo goed. Ik vind het beeldmerk en het woord Atom niet zo goed bij elkaar passen denk ik. Daar zou ik nog wat mee verder expirimenteren.
Al de tekst heeft nogtans smooth anti alias aanstaan.quote:Op maandag 21 april 2008 01:09 schreef nietzman het volgende:
Het gilt heel hard groen. En het smeekt om antialiassing.
ziet er netjes en overzichterlijk uit. alleen ik vind de header een beetje matig. Misschien kan je hem iets groter maken (zodat die auto er niet half op staat) en een andere font gebruiken?quote:Op maandag 21 april 2008 13:49 schreef CursusMaster het volgende:
Vanacht is een nieuwe site van ons live gegaan welke gaat over hulpverlening en multidisiplinair werken.
Graag de mening vanuit jullie als het gaat om de layout, invulling en de gebruikte style:
Site = www.blikop112.nl
ik zou die startpagina verwijderen en de website gewoon op www.opdefoto.com zetten. En dan wat op die startpagina staat verwerken in de website zelf.quote:Op dinsdag 22 april 2008 16:47 schreef x-tremed het volgende:
www.opdefoto.com is de startpagina van een net nieuw bedrijf wat ik ben begonnen met 2 vrienden. De site met alle info is te bereiken via www.opdefoto.com/ODF/
Da's in orde nu normaal gezien.quote:Op maandag 21 april 2008 21:27 schreef nietzman het volgende:
Ik doel dan ook niet op de tekst maar op de randen van je boxen en het bloemetjesding in je header. Die zijn niet geantialiassed. En hoe dat moet hangt er een beetje vanaf hoe je ze gemaakt hebt, maar je zou de bloem bijvoorbeeld even met de pentool over kunnen trekken, en voor die boxen is er wel een shape tool.
Tenminste, voor Photoshop. Fireworks heb ik in m'n carrière welgeteld een keer aangeraakt dus ik heb geen flauw idee hoe je het daar zou doen.
zou zelf niet de header als img erin zetten maar als background. Als je de <img.... > vervangt door:quote:Op dinsdag 29 april 2008 12:58 schreef Burdie het volgende:
Ja hoi. Ik werk aan mijn website, maar ik snap er de ballen niet van waarom mijn css-sheet niet goed gelezen wordt in Internet Explorer, en waarom er tussen mijn headerplaatje en inhoud (iframe) een 'witregel' staat. Ik heb alle borders op 0 gezet.
Iemand die even kan meekijken? link is: www.ditischristine.nl
Sow hee, doe eens moderne XHTML gebruiken in plaats van HTML uit de twintigste eeuw.quote:Op dinsdag 22 april 2008 19:03 schreef jusdOrange het volgende:
http://zdtnjn.matties.inx-gaming.co.uk
Blog achtig iets, nogal leeg maar daar gaat het niet om!
Dat ga ik vanavond proberen. Enig idee mbt de css-sheet?quote:Op dinsdag 29 april 2008 13:14 schreef jagermaster het volgende:
[..]
zou zelf niet de header als img erin zetten maar als background. Als je de <img.... > vervangt door:
<div style="width: 800px; height: 75px; background-image: url(pics/backboven.jpg);"></div> zou het moeten werken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |