Ik moest hier serieus om lachen ... I am so easy to pleasequote:
Het was meer een reactie op timbob.quote:Op dinsdag 12 december 2006 19:44 schreef nipeng het volgende:
Iets meer onderbouwing mag wel PDOA. Dit ben ik niet van je gewend.
Zoiks! 4x Are We Here? Dat is wel ... ehm ... veelquote:Op dinsdag 12 december 2006 21:40 schreef PDOA het volgende:
Hier mijn mooie verzameling ...
Yup.quote:Op dinsdag 12 december 2006 21:53 schreef Weakling het volgende:
[..]
Zoiks! 4x Are We Here? Dat is wel ... ehm ... veel
*weaklings vocabulair is nodig toe aan een update
Dat is de 3 track van The Saint. Heb geen hoesje (meer).quote:Op woensdag 13 december 2006 00:18 schreef timbob het volgende:
Wat is die blauwe naast je gele satan?
ik herken 'm zo even niet
Hoe toevallig dat ik dit nu lees terwijl ie op Studio Brussel gedraait wordt ... nou ja, de korte single versie dan.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:25 schreef kipknots het volgende:
De volledige versie van the box blijft zo ongelofelijk goed![]()
Nog een foto!quote:Op woensdag 13 december 2006 10:44 schreef PDOA het volgende:
Oh, ik bedenk me net dat m'n verzameling de Orbital remixes mist. Helemaal niet aan gedacht gisteren!
Hij's uitverkocht als 12"quote:Op woensdag 13 december 2006 22:36 schreef PDOA het volgende:
Wow, die Patchwork Guilt track is stoer! Die moet ik hebben, raaargh!!!![]()
legale downloadsquote:Op woensdag 13 december 2006 23:44 schreef timbob het volgende:
[..]
Hij's uitverkocht als 12"
Je kan 'm nog legaal downkopen.
*kuch* Ebay *kuch*quote:Op donderdag 14 december 2006 00:58 schreef PDOA het volgende:
[..]
legale downloads
Ik wil 'm wel op 12" zeg.![]()
Maar heb 'm even geript als mp3 van z'n MySpace pagina.
*vermoed dat timbob er 2 heeft gekocht en er nu 1 via eBay voor 200 euro probeert te verkopen.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:36 schreef timbob het volgende:
*kuch* Ebay *kuch*
hehequote:Op donderdag 14 december 2006 18:19 schreef Weakling het volgende:
[..]
*vermoed dat timbob er 2 heeft gekocht en er nu 1 via eBay voor 200 euro probeert te verkopen.![]()
Waaaaatt?!?!quote:Op donderdag 14 december 2006 18:37 schreef timbob het volgende:
hehe
nee, niet eens
ik heb er geen een
Ja da's niet zo slim om te zeggen natuurlijk. Ff zoeken, ik zal de prijs eens gaan opdrijvenquote:Ik heb net wel geboden op een promo cd waar de nummers ook op staan.
haquote:Op vrijdag 15 december 2006 10:30 schreef Weakling het volgende:
[..]
Waaaaatt?!?!
* lazert van verbazing van zijn stoel
auw ...
[..]
Ja da's niet zo slim om te zeggen natuurlijk. Ff zoeken, ik zal de prijs eens gaan opdrijven![]()
Nee hoor, wees maar niet bang ...
Ze vonden het wel welletjes.quote:Op zaterdag 23 december 2006 01:48 schreef -Wolf- het volgende:
Zonder de topics gelezen te hebben, waarom is Orbital ermee gekapt?
Och, ik ze heb ze toendertijd live in Paradiso gezien (waar ze nog een box opbliezen tijdens 'Satan'!) dus ik weet hoe ze live zijn.quote:Op zondag 24 december 2006 15:42 schreef timbob het volgende:
Slecht nieuws
Er is kans dat er toch geen Live dvd uitkomt
Het bedrijf dat de dvd uit zou brengen wil het toch niet meer doen. De orbital Management gaat nog proberen of het op een andere manier kan..
Maar dat is dus wel een beetje zuur...
Ik heb wel eens sex gehad, dus ik weet hoe het is. Wil niet zeggen dat ik nooit meer porno kijk!quote:Op zondag 24 december 2006 22:07 schreef PDOA het volgende:
[..]
Och, ik ze heb ze toendertijd live in Paradiso gezien (waar ze nog een box opbliezen tijdens 'Satan'!) dus ik weet hoe ze live zijn.
Wel eensquote:Op maandag 25 december 2006 17:59 schreef timbob het volgende:
[..]
Ik heb wel eens sex gehad, dus ik weet hoe het is. Wil niet zeggen dat ik nooit meer porno kijk!
Wat een toffe artwork, die van het albumquote:Op woensdag 7 maart 2007 11:48 schreef timbob het volgende:
[afbeelding]
Zoals jullie allemaal weten is paul lekker bezig met z'n album. want jullie volgen het nieuws ook wel.
Z'n nieuwe single "Please" is uit. een track met Robert smith, zanger van the cure.
Het nummer met de mixen zijn te horen op verschillende myspace pagina's
http://www.myspace.com/paulhartnollmusic (paul hartnoll's myspace, met culprit 1 remix)
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=154453483 (KGB website met kgb remix)
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=42892161 (Kids label myspace met Original mix)
en zo ziet de single eruit:
[afbeelding]
die dan weer hier te bestellen is:
http://www.kidsthelabel.co.uk/buy.htm
KIDS013 - Paul Hartnoll feat. Robert Smith - Please - 7" (£3.99), 12" (£5.99) and CD (£3.99). Or buy all 3 formats for £12...Available for preorder now - released May 7th
Alle 3 de versies hebben uiteraard weer elk een exclusieve versie. marketing heet dat.
Ik vind het een beetje onsamenhangendquote:Op woensdag 7 maart 2007 16:33 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Wat een toffe artwork, die van het album
2 cd's + een DVD!quote:Orbital Live At Glastonbury: 1994 - 2004 (2CD & DVD)
Due for release on 11/06/2007
Special Features
* DVD features the timeless live festival footage of the 16 tracks below.
Track List
Disc 1
1. Walk Now (1994)
2. Are We Here? (1994)
3. Attached (1994)
4. Kein Trink Wasser (1995)
5. Impact (The Earth Is Burning) (1995)
6. Remind (1995)
7. Halcyon (1999)
8. The Box (1999)
Disc 2
1. Style/Bagpipe Style (1999)
2. The Girl With The Sun In Her Head (02)
3. Funny Break (Weekend Ravers) (02)
4. Belfast (02)
5. Frenetic (02)
6. Satan (04)
7. Dr Who? (04)
8. Chime (04)
Ziet er erg erg fijn uit! Dat is tenminste de afsluiter die Orbital verdient, niet die pruts best of CD en ook het blauwe albumpje niet.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:06 schreef timbob het volgende:
2 cd's + een DVD!
eindelijk!
zal verdomme 's tijd worden trouwens..
Wat hij zegt.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:06 schreef timbob het volgende:
zal verdomme 's tijd worden trouwens..
Goeie keuzequote:Op maandag 4 juni 2007 10:30 schreef Weakling het volgende:
De radiozender Studio Brussel stond al hoog bij mij in het vaandel, maar nu ze deze week Paul Hartnoll en Robert Smith - Please als Hotshot hebben gekozen, kunnen ze helemaal niet meer stuk
Mwehehe, ze lijken hier echt zo'n "standaard" house actje uit die dagen. "We hebben zelf geen fluit te doen op het podium, dus laten we maar een vage danseres de boel opleuken".quote:Op vrijdag 15 juni 2007 13:12 schreef timbob het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=-q6epolF7SE
Orbital - Chime "Live" in Top of the Pops 1990
nou heb ik betere live shows van ze gezien.
Die gaan we eens opspeuren! Jammer dat de oude opnamen niet geweldig zijn, maar ja, was ook wel een beetje te verwachten ...quote:anyway, de live cd is uit.
en hij is fijn, zoals ik gehoord heb
alleen heb ik 'm nog nergens in de winkel zien liggen....
Geluidskwaliteit van de vroegere opnamens zijn trouwens niet zo enorm goed
Ebayquote:Op zaterdag 16 juni 2007 02:48 schreef SiGNe het volgende:
ik moet duidelijk maar weer eens wat cd'tjes bestellen..
Jep, ze stonden altijd bekend als een spektakel live. dus nu ze eindelijk een live cd + dvd uit hebben moet dat natuurlijk wel in de cd kast. Hij is trouwens nergens in de winkel te vinden kwam ik achter, maar bij bol.com hebben ze 'm dan weer welquote:Dat album van Paul Hartnoll heeft toch wel weer die lekkere Orbital sound en Live at Glastonbury is uiteraard een must have.
Haquote:Ik heb overigens verder niet zoveel materiaal van ze op cd, de standaard albums alleen maar op MP3 heb ik toch wel zo'n beetje alles.
Ik ken alleen nog maar "Please" en dat vind ik een leuk nummer, maar ja, het zou niet de eerste plaat zijn met maar één goed nummer ...quote:Op dinsdag 19 juni 2007 16:58 schreef PDOA het volgende:
Wow, hier wordt The Ideal Condition even de grond in geschopt:
http://www.tranzfusion.com/music/ShowMusicReview.asp?ID=1604
Maakt me toch wel erg benieuwd. Wat ik op myspace hoorde sloeg ik niet van achterover maar het klonk best wel Orbital-achtig.
Lol, met zo'n opmerking neem ik de review niet echt serieus meer. Dat nummer komt bijna dagelijks wel een paar keer voorbij op Studio Brussel. Okay, geen doorsnee radiostation, maar toch.quote:The devolution is only compounded by Please, a song that sounds like it was destined for radio, but never made it thanks to the fact no radio station would ever touch it.
quote:Op donderdag 21 juni 2007 23:03 schreef PDOA het volgende:
Hmmm, het is niet wat ik van had verwacht.
Nog maar eens draaien.
Ik kreeg er vooralsnog geen harde piemel van.quote:Op donderdag 21 juni 2007 23:29 schreef timbob het volgende:
[..]
zo'n reactie had ik ook
maar na 10 keer luisteren en de koptelefoon gebruiken groeit er wel iets hoor...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |